آخرین اخبار

حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با دانا خبر داد: تقسیم اعضای کمیسیون بودجه به ۳ تیم/وظیفه هر تیم سرکشی به ۱۰ استان برای نظارت بر پیشرفت پروژه‌ها است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: کمیسیون اعضای خود را به سه تیم تقسیم کرده است که هرتیمی ۱۰استان را تحت پوشش خود قرار می دهد. حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی دانا، با اشاره به طرح ها جاری و در […]

اشتراک گذاری
05 مرداد 1393
کد مطلب : 14510

حاجی4

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: کمیسیون اعضای خود را به سه تیم تقسیم کرده است که هرتیمی ۱۰استان را تحت پوشش خود قرار می دهد.

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی دانا، با اشاره به طرح ها جاری و در دستور کار این کمیسیون اظهار داشت: از زمان انتخاب هئت رئیسه جدید برنامه ریزی ها و اقدامات خوبی در این کمیسیون  انجام شده است.

وی افزود: یکی از این برنامه ها این است که کمیسیون چه فعالیت هایی داشته یاشد و دیدار هایی با دیگر دستگاه های کشور ترتیب می دهد  و براساس این برنامه کار خود را پیش می برد و خوشبختانه نتایج خوبی را تا الان داشته است.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه در خصوص دیگر برنامه های این کمیسیون اظهار داشت: کمیسیون اعضای خود را به سه تیم تقسیم کرده است که هرتیمی ۱۰استان را تحت پوشش خود قرار می دهد به این صورت که اعضای هر تیمی با سرکشی به پروژه های و بازدید از وضعیت و پیشبرد برنامه ها و همچنین شرکت در شورای برنامه ریزی هر استان بتواند با جمع آوری اطلاعات در امور نظارت و اقدامات موثری را انجام دهد.
حاجی دلیگانی گفت: بحث دیگری که خیلی خوب در کمیسیون دارد دنبال می شود این است که هرهفته یکی از جلسات کمیسیون به رسیدگی به طرح ها و لوایح صرف می شود و یکی از جلسات به گرفتن گزارش از دستگاه های مختلف در خصوص اجرای بودجه سال ۹۳ اختصاص پیدا می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *