آخرین اخبار

سکوت کشورهای عربی درباره جنایات غزه بسیار دردناک است

خبرگزاری شبستان: عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت: سکوت کشورهای عربی درباره جنایات غزه بسیار دردناک است و مجامع جهانی باید برای مقابله با این جنایات، وارد میدان شوند. حسینعلی حاجی دلیگانی با اشاره به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در غزه و کشتارهای بی‌ رحمانه در این کشور به خبرنگار خبرگزاری شبستان اصفهان اظهار […]

اشتراک گذاری
02 مرداد 1393
کد مطلب : 14491

قدس

خبرگزاری شبستان: عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت: سکوت کشورهای عربی درباره جنایات غزه بسیار دردناک است و مجامع جهانی باید برای مقابله با این جنایات، وارد میدان شوند.

حسینعلی حاجی دلیگانی با اشاره به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در غزه و کشتارهای بی‌ رحمانه در این کشور به خبرنگار خبرگزاری شبستان اصفهان اظهار داشت: امام حسین(ع) در روز عاشورا از یزیدیان خواستند که حتی اگر دین ندارند، آزاده باشند و باید در پاسخ به اتفاقات صورت گرفته در غزه، به دنیا اعلام کنیم که آزاده باشید.
وی با بیان اینکه هیچ یک از مجامع بین‌المللی درباره جنایات اخیر غزه توجهی از خود نشان نمی‌دهند، بیان داشت: متاسفانه رژیم صهیونیستی این روزها جنایات بسیاری انجام می‌دهد و هیچ کس درباره این جنایات واکنشی از خود نشان نمی‌دهد.
نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مجامع بین‌المللی باید در زمینه حضور در صحنه و مبارزه با این جنایات اقدام کنند و اجازه ندهند که کودکان و زنان بی‌گناه در غزه به  خاک و خون کشیده شوند.
وی با اشاره به تلاش‌های صهیونیسم برای جلوگیری از رسانه‌ای شدن این جنایات گفت: متاسفانه صهیونیست‌ها بسیاری از رسانه‌های جهان را زیر سیطره خود قرار دارند و با تلاش‌های خود در صدد سانسور رسانه‌ای هستند اما صدای مردم مظلوم فلسطین باید به جهانیان برسد.
حاجی دلیگانی اظهار داشت: جنایات رژیم صهیونیستی در طول تاریخ سابقه نداشته و تا کنون ندیده‌ایم که افرادی اینگونه علیه مردم مظلوم یک کشور جنایت کنند و کسی نیز به آن توجهی نکند.
وی با اشاره به سکوت کشورهای عربی درباره این جنایات گفت: متاسفانه کشورهای عربی نیز در این بازی سکوت کرده‌اند و باید بگویم که این مساله بسیار دردناک است.
پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *