آخرین اخبار

حاجی در گفت‌وگو با تسنیم خبر داد امروز؛ تعیین تکلیف استیضاح چیت‌چیان در نشست مشترک با لاریجانی

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس گفت: استیضاح وزیر نیرو امروز در نشست مشترک استیضاح‌کنندگان با لاریجانی و چیت‌چیان تعیین تکلیف می‌شود. حسین علی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم از برگزاری نشست مشترک استیضاح‌کنندگان وزیر نیرو با رئیس مجلس خبر داد و گفت: قرار […]

اشتراک گذاری
30 تیر 1393
کد مطلب : 14441

چیت

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس گفت: استیضاح وزیر نیرو امروز در نشست مشترک استیضاح‌کنندگان با لاریجانی و چیت‌چیان تعیین تکلیف می‌شود.

حسین علی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم از برگزاری نشست مشترک استیضاح‌کنندگان وزیر نیرو با رئیس مجلس خبر داد و گفت: قرار است عصر امروز نمایندگان استان‌های چهار محل و بختیاری و اصفهان در نشست مشترکی با حضور چیت‌چیان وزیر نیرو و علی لاریجانی رئیس مجلس در مورد استیضاح وی به جمع‌بندی نهایی برسند.

وی با تأکید بر اینکه اعلام وصول شدن و یا اعلام وصول نشدن استیضاح وزیر نیرو امروز تعیین تکلیف می‌شود، افزود: قرار است در این نشست، نمایندگان استیضاح‌کننده نظرات کارشناسی خود را در زمینه انتقال آب از کانال بهشت‌آباد با وزیر نیرو مطرح کرده و از طرفی نیز نظرات وی را بشنوند؛ اگر توضیحات وی برای انجام اقدامات عملی نتیجه‌بخش بود و وزیر به کار کارشناسی اعتقاد داشت، به طور قطع استیضاح به تعویق می‌افتد.

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس در ادامه اظهار داشت: موارد طرح شده در استیضاح چیت‌چیان ۲۰ مورد است که انتقال آب از کانال بهشت‌آباد فقط یکی از موارد آن است که اگر برای استیضاح‌کنندگان محرز شود که وزیر نیرو عزمی برای انجام اقدامات عملی و کار کارشناسی دارد، به این جمع‌بندی می‌رسیم که وی کار کارشناسی را قبول دارد و احتمالا استیضاح‌کنندگان فعلا از استیضاح‌شان صرف‌نظر کنند.

حاجی در پایان خاطر نشان کرد: به طور قطع این آخرین جلسه برای رسیدگی به استیضاح وزیر نیرو است و این استیضاح امروز تعیین تکلیف می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *