آخرین اخبار

آقای حاجی در جمع هزاران نفری عزاداران امیرالمومنین علی (ع): امروز به برکت رهنمودهای داهیانه و عالمانه مقام معظم رهبری در این دنیای متلاطم هیچ باکی نداریم.

نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی مقارن ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۳۹۳/۴/۲۷ مطابق با شب شهادت اولین امام شیعیان حضرت امیر المومنین علی (ع) در جوار امام زاده ابراهیم ابن موسی بن جعفر (ع) و فرزند گرامی اش حضرت اسماعیل (ع) (امام زاده نرمی) به ایراد سخن پرداخت […]

اشتراک گذاری
30 تیر 1393
کد مطلب : 14432

نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی مقارن ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۳۹۳/۴/۲۷ مطابق با شب شهادت اولین امام شیعیان حضرت امیر المومنین علی (ع) در جوار امام زاده ابراهیم ابن موسی بن جعفر (ع) و فرزند گرامی اش حضرت اسماعیل (ع) (امام زاده نرمی) به ایراد سخن پرداخت .

عضو هیات رییسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم ، وضعییت کنونی جهان اسلام را قابل توجه و تاًمل توصیف کرد وافزود :استکبار به سرکردگی امریکا نقشه های شومی برای مسلمانان منطقه ترسیم کرده و در حال اجرای آن است.آنها پس از شکست نسبی در سوریه ، عراق را نیز درگیر جنگ کرده و همزمان از حمله ر‍‍ژیم صهیونیستی به غزه مظلوم ، حمایت کردند.

ایشان در همین زمینه ادامه داد :آنچه هدف بزرگتر آنها از جنگ افروزیها ی اخیر است تغییر جغرافیایی منطقه است و آنچه برای آنها اهمیت ندارد کشتار زنان، کودکان و غیر نظامیان مظلومی است که بی گناه قربانی می شوند .

آقای حاجی حفظ هوشیاری ملت رشید ایران را در مقطع کنونی تعیین کننده دانست و خاطر نشان کرد:امروز در سکوت خائنانه سران عرب نسبت به کشتار مردم مظلوم فلسطین توسط رژیم غاصب صهیونیست و مسلمان کشی توسط نادانهای تکفیری  و بعثی در عراق و سوریه ، تمام امید مسلمانان به ایران اسلامی است و اگر مقاومتی وجود دارد مطمئن باشید به برکت هشیاری شما مردم عزیز و پشتیبانی تان از مظلومان عالم است.

نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی مجموعه تکفیری ها وسلفی ها را دست پرورده استکبار خواند واضافه کرد : این خون خواران سبک مغز اگر خدای ناکرده توفیقی بیابند به هیچ کس و هیچ چیز رحم نمی کنند ،شما دیدید با اماکن مقدس در سوریه چه کردند و اگر دفاع مدافعین حرم نبود امروز اثری از روضه منوره حضرت زینب (س) و حضرت رقیه (س) نبود وبدانید در عراق نیز به قصد آسیب رساندن و تخریب اماکن مقدسه شیعه تلاش بسیاری کرده اند و تاکنون چندید حمله آنها به سامراء و بمب گذار ی درمضجع شریف همان امامی که امشب در سوگ او نشسته ایم خنثی شده است .

وی در پایان یاد آور شد : خیال خامی است که داعش فکر کند می تواند آسیبی به ایران مقتدر وارد کند و امروز به برکت رهنمودهای عالمانه و داهیانه مقام معظم رهبری در این دنیای متلاطم هیچ باکی نداریم.

لطفا جهت مشاهده سایز واقعی عکسها روی آن کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *