آخرین اخبار

آقای حاجی در مصلای نماز جمعه شاهین شهر: “امروز ما در شرایط صلح حدیبیه و صلح امام حسن (ع) نیستیم کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا “

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی پیش از خطبه های نماز جمعه ۱۳۹۳/۴/۲۷ در جمع نمازگزاران شاهین شهر سخنرانی کرد  . عصبانیت غرب و شرق از شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران و نقشه ها ی آنان برای شکست انقلاب مطلع سخنان ایشان بود . […]

اشتراک گذاری
30 تیر 1393
کد مطلب : 14423

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی پیش از خطبه های نماز جمعه ۱۳۹۳/۴/۲۷ در جمع نمازگزاران شاهین شهر سخنرانی کرد  .

عصبانیت غرب و شرق از شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران و نقشه ها ی آنان برای شکست انقلاب مطلع سخنان ایشان بود .

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی به تاثیر انقلاب اسلامی بر سایر کشورها اشاره کرد و افزود مسلمانان در دیگر کشورها و آزادی خواهان  جهان تحت تاثیر انقلاب ما قرار گرفتند و وقتی استکبار جهانی از مقابله مستقیم با ما طرفی نبست به سراغ آنها رفت و نمونه آنرا در ایجاد انحراف در بیداری اسلامی کشورهایی مثل مصر – لیبی  و تونس به خوبی ملاحظه کردید. آنها به دنبال تحت کنترل گرفتن کشورهای همسایه ما هستند تا به هر نحو ممکن از تاثیر ما بر سایر کشورها جلوگیری کنند .

وی شکست مفتضحانه آنها در سوریه را مرهون توجه بشار اسد به توصیه های مستشاران نظامی ایرانی و تشکیل جیش الشعبی با الهام گیری از الگوی نیروی مقاومت بسیج در ایران دانست و خاطر نشان ساخت: در جنگ سوریه یک چهار ضلعی منحوس تلاش کرد تا با ساقط کردن حکومت ، یک دشت نشانده دیگر در منطقه حاکم کند ،طرح این نقشه شوم توسط آمریکا و انگلیس تهیه شده ، تامین مالی بر عهده عربستان و برخی شیوخ خائن منطقه است ، رسانه های خبری استکباری و صهیونیستی ضلع سوم برای کمک به این نقشه است ومجریان آن عناصر فریب خورده سلفی و وهابی بعنوان ضلع آخر این چهار ضلعی است .

آقای حاجی جلسات برگزار شده در اردن و کرکوک عراق توسط ائتلاف داعشی ، بعثی ها و بارزانی را مقدمه سقوط موصل توصیف کرد و افزود: متاسفانه بی توجهی نوری المالکی به توصیه های ایران مبنی بر تصفیه سران بعثی ارتش کار دست او داد و در جریان حمله داعش به عراق ،هزاران نفر ارتشی با تحویل سلاح های خود و گرفتن دلارهای عربستان خیانت به عراق متحد را تکمیل کردند تا زهر خود را به اولین حکومت شیعه پس از آل بویه در عراق بریزند چرا که هفتاد درصد جمعیت عراق شیعه هستند و کردها و سنی ها هم با شیعیان مشکلی ندارند و تنها بعثی ها که حکومت را از دست داده اند عصبانی اند.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ،میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی از نیت شوم آمریکایی ها برای بریدن کیک عراق به چهار قسمت خبر داد و گفت : در این طرح عراق به چهار بخش کرد نشین،شیعه نشین ،سنی نشین و بغداد تقسیم میشود و یک اسرائیل جعلی دیگر بنام داعش در منطقه ایجاد میگردد. هدف آنها شعله ور ساختن آتش جنگ بین شیعه و سنی و نهایتاً کشته گرفتن از مسلمانان است.

آقای حاجی به برخی از اظهار نظرها در داخل راجع به بالا بردن پرچم صلح هم اشاره و اضافه کرد : با این شرایطی که اطراف ما میگذرد خیال خامی است که باور کنیم هدف اصلی دشمن،ایران اسلامی نیست و امروز در شرایط صلح حدیبیه و صلح امام حسن(ع) نیستیم کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا .

وی در همین زمینه افزود: چفیه ی روی دوش حضرت آقا ،یادگار دوران هشت سال دفاع مقدس است و درمبارزه هست که پیروزی معنا پیدا میکند ،با وجود همه توطئه ها اگر استقامت کنیم پیروزیم، درست است که دشمن تمام نقشه هایش را آورده اما ماهم تجربیات خوبی داریم و با توکل برخدا انشاءاله پیروزیم .

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم در پایان نگاهی هم به مذاکرات هسته ای داشت و گفت: رعایت خطوط قرمز مدنظر مقام معظم رهبری توسط تیم مذاکره کننده یک اصل است و در هر صورتی چه توافق بشود چه نشود پیروزی از آن مردم ایران است.

لطفا جهت مشاهده سایز بزرگتر عکسها روی آن کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *