آخرین اخبار

عضو فراکسیون اصولگرای مجلس: ساکتین مجامع بشری در جنایات اسرائیل شریک هستند

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس گفت: ساکتین مجامع بشری علیه جنایات اسرائیل، خود در ریخته شدن خون مردم مظلوم فلسطین شریک هستند. حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان، پیرامون جنایات اخیر رژیم نامشروع اسرائیل علیه مردم غزه و سکوت جوامع بشری و نهادهای مدافع حقوق بشر، به خصوص رسانه‌های غربی، اظهار کرد: در […]

اشتراک گذاری
24 تیر 1393
کد مطلب : 14387
فلسطین
نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس گفت: ساکتین مجامع بشری علیه جنایات اسرائیل، خود در ریخته شدن خون مردم مظلوم فلسطین شریک هستند.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان، پیرامون جنایات اخیر رژیم نامشروع اسرائیل علیه مردم غزه و سکوت جوامع بشری و نهادهای مدافع حقوق بشر، به خصوص رسانه‌های غربی، اظهار کرد: در دنیایی که ما زندگی می‌کنیم، صهیونیسم جهانی و استکبار جهانی با برنامه‌ریزی‌هایی که از قبل پیش‌بینی کرده‌اند از رسانه‌ها و ابزارهای مختلفی در راستای منافع و مصالح خود استفاده می‌کنند.

وی بیان کرد: یکی از کارهایی که صهیونیست‌ها انجام داده‌اند، در دست گرفتن رسانه‌های مهم جهانی است که درصدد جریان‌سازی به نفع منافع جهانی خودشان هستند و به گونه‌ای رفتار کرده‌اند که رسانه‌ها بدون اجازه آنها آب هم نمی‌خورند، قطعاً آن چیزی که می‌تواند جنایات رژیم صهیونیستی را به گوش جهانیان برساند رسانه‌ها هستند که آن هم متأسفانه در سیطره یهودیان است.

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار گفت: از طرف دیگر صهیونیست‌ها در تاکتیکی دیگر در صدد برآمدند با به راه انداختن جنگ‌های داخلی در جوامع اسلامی، جبهه مقاومت را در منطقه تضعیف کنند و کشورهای اسلامی که در خط مقدم جبهه مقاومت علیه اسرائیل هستند را به گونه‌ای درگیر جنگ داخلی کنند و افکار و اذهان و نگاه‌ها را از سمت جنایات وحشیانه اسرائیلی علیه مردم فلسطین و غزه دور سازند.

وی اشاره‌ای به شکست سیاست‌های آمریکایی و اسرائیلی‌ها در جنگ‌ سوریه و در لبنان کرد و گفت: آنها در عراق نیز هنوز نتوانسته‌اند به منافع و مقاصد خود برسند و حملات اخیرشان را علیه مردم غزه مرهمی برای خود می‌دانند.

حاجی‌دلیگانی گفت: ساکت بودن مجامع بشری دنیا نسبت به جنایات اسرائیل علیه مردم فلسطین، به نوعی شراکت آنها در جنایات است و دستشان به خون مردم بی‌گناه آلوده است.

وی تصریح کرد: اسرائیل با حملات و جنایات خود هر از گاه علیه نوار غزه و مردم فلسطین، به دنبال احیای موقعیت متزلزل شده خود است ولی زهی خیال باطل که هرگز شرایط و موقعیت صهیونیست‌ها به قبل بازنمی‌گردد.

عضو فراکسیون اصولگرای مجلس در پایان اظهار کرد: جبهه مقاومت منطقه موجودیت رژیم صهیونیستی را زیر سؤال برده و این رژیم نتیجتاً دست به چنین جنایاتی می‌زند.

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930423001465#sthash.6TmWtX8e.dpuf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *