آخرین اخبار

نماینده مردم شاهین شهر و میمه /برخوار در مجلس: باید آموزش‌های فنی و کاربردی برای حل معضل بیکاری در دستور کار دولت و مجلس قرار گیرد

آموزش‌های نظری دانشگاهی نیاز ضروری جامعه نیست و باید آموزش‌های فنی وحرفه‌ای و علمی کاربردی در راستای حل مشکل بیکاری دردستور کار دولت و مجلس قرار گیرد. نماینده مردم شاهین شهرو میمه/برخوار در دیدار با مدیر کل فنی و حرفه‌ای استان اصفهان با اشاره به توسعه آموزش‌های مهارتی جهت ایجاد اشتغال در شهرستان‌ها گفت: درحال […]

اشتراک گذاری
24 تیر 1393
کد مطلب : 14375

68351_orig

آموزش‌های نظری دانشگاهی نیاز ضروری جامعه نیست و باید آموزش‌های فنی وحرفه‌ای و علمی کاربردی در راستای حل مشکل بیکاری دردستور کار دولت و مجلس قرار گیرد.

نماینده مردم شاهین شهرو میمه/برخوار در دیدار با مدیر کل فنی و حرفه‌ای استان اصفهان با اشاره به توسعه آموزش‌های مهارتی جهت ایجاد اشتغال در شهرستان‌ها گفت: درحال حاضر آموزش‌های نظری دانشگاهی نیاز ضروری جامعه نیست و باید آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و علمی کاربردی درراستای حل مشکل بیکاری دردستور کار دولت و مجلس قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، حسینعلی حاجی، با تاکید بر اجرای آموزش‌های مهارتی در شهرستان‌های شاهین شهر و میمه و برخوار برای جوانان جویای کار و شاغلین صنایع و صنوف اظهار داشت: جوانان به چنین آموزش‌هایی در برهه کنونی بیشتر نیاز دارند تا آموزش‌های نظری، چرخ پیشرفت با کنار هم بودن آموزش‌های مهارتی و نظرب محقق می‌شود.

مدیرکل آموزش و حرفه‌ای استان اصفهان نیزدرسخنان خود با اشاره به حضور فعال صنعت سنگ درمنطقه شاهین شهر و اهمیت استفاده مناسب ازضایعات این صنعت گفت: شایسته است آموزش و اشتغال دراین زمینه برنامه ریزی شود و حمایت‌های لازم صورت پذیرد.

جلالی؛ اهمیت اجرای آموزش‌های مهارتی توسط آموزشگاه‌های آزاد و صدور مجوز علمی کاربردی فنی و حرفه‌ای برای شهرستان نیز از دیگر مباحث مطروحه در این جلسه بود.

پایان پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *