آخرین اخبار

حاجی دلیگانی در اخطار قانون اساسی:هیات رئیسه مجلس در نوبت دهی به تذکرات و اخطارهای نمایندگان از تبعیض پرهیز کند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از هیات رئیسه مجلس درخواست کرد تا در نوبت دهی به اخطارها و تذکرات نمایندگان مجلس نوبت را رعایت کنند. به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین علی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (یکشنبه ۲۲ تیر) مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی با استناد به اصل سوم […]

اشتراک گذاری
22 تیر 1393
کد مطلب : 14364
حاجی4
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از هیات رئیسه مجلس درخواست کرد تا در نوبت دهی به اخطارها و تذکرات نمایندگان مجلس نوبت را رعایت کنند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین علی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (یکشنبه ۲۲ تیر) مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی با استناد به اصل سوم این قانون که در مورد رفع تبعیض است و همچنین در تذکری به ماده ۲۴ آئین نامه داخلی مجلس که درباره وظایف و اختیارات هیات رئیسه است افزود: متاسفانه در برخی موارد شاهد برخورد دوگانه در نوبت دهی به تذکرات و اخطارهای نمایندگان هستیم.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه /برخواردر مجلس شورای اسلامی ادامه داد: گاهی شاهدیم که برخی افراد بدون آنکه اسمشان در لوح ثبت شود اجازه بیان اخطارها و تذکرات را از سوی رئیس جلسه پیدا می‌کنند و این درحالی است که نمایندگانی که در لوح اسامی آنها ثبت شده اجازه چنین اظهارنظری پیدا نمی‌کنند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از هیات رئیسه  درخواست کرد تا به این موارد رسیدگی کند./

پایان پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *