آخرین اخبار

آقای حاجی مخالف دو فوریت طرح کاهش ساعت کاری کارکنان دولت در ماه رمضان

نمایندگان مخالف دو فوریت طرح کاهش ساعت کاری کارکنان دولت در ماه رمضان ضمن تاکید بر مغایرت موضوع کاهش ساعت کاری کارکنان دولت با اصل عدالت در جامعه پیشنهاد دادند که مدیران دستگاه های اجرایی به جای کاهش ساعت کاری کار کارکنان را سبک کنند. به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست […]

اشتراک گذاری
17 تیر 1393
کد مطلب : 14310
2014-05-23_195116
نمایندگان مخالف دو فوریت طرح کاهش ساعت کاری کارکنان دولت در ماه رمضان ضمن تاکید بر مغایرت موضوع کاهش ساعت کاری کارکنان دولت با اصل عدالت در جامعه پیشنهاد دادند که مدیران دستگاه های اجرایی به جای کاهش ساعت کاری کار کارکنان را سبک کنند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه ۱۷ تیرماه) مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی دو فوریت طرح الحاق یک تبصره به ماده ۸۷ قانون مدیریت خدمات کشوری درباره کاهش ساعت کاری کارکنان دولت در ماه رمضان در مخالفت با دو فوریت این طرح گفت: اصل پرداختن به مسائل معنوی خوب است اما با توجه به اینکه یک سوم از ماه مبارک رمضان به اتمام رسیده قطعا این طرح دو فوریتی به امسال نمی رسد.

نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به نظر من تازه باید ساعت کاری کارکنان اضافه شود زیرا اگر به دنبال فرهنگ کار و اقتصاد مقاومتی هستیم باید این امور در دستور کار قرار گیرد از طرفی دیگر اینکه بیاییم و ساعت کاری یک بخش از جامعه را کاهش دهیم مغایر با اصل عدالت است زیرا  اکثریت جامعه به ویژه کارگران حدود ۱۲ ساعت در شرایط کنونی کار می کنند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس افزود: از طرفی دیگر دولت حتی می تواند تغییر ساعت کاری کارکنان را به جای کاهش ساعت در دستور کار خود قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *