آخرین اخبار

با حضورآقای حاجی ، مسجد جوادلائمه (ع) محله میلاد شاهین شهر افتتاح شد.

عصرروزشنبه ۱۳۹۳/۴/۷نماینده مردم شریف شهرستان های  شاهین شهرومیمه وبرخوار  در مجلس شورای اسلامی به محله میلاد شاهین شهر رفت ودر مراسم افتتاح مسجد حضرت جوادالائمه (ع) شرکت کرد . ایشان ضمن گرامیداشت یاد وخاطره هفتم تیر سالروز شهادت مظلومانه آیت اله دکتر بهشتی و۷۲ تن از یاران انقلاب ، از آقای حاج قاسم کاشانی بانی […]

اشتراک گذاری
12 تیر 1393
کد مطلب : 14272

IMG_4349

عصرروزشنبه ۱۳۹۳/۴/۷نماینده مردم شریف شهرستان های  شاهین شهرومیمه وبرخوار  در مجلس شورای اسلامی به محله میلاد شاهین شهر رفت ودر مراسم افتتاح مسجد حضرت جوادالائمه (ع) شرکت کرد .

ایشان ضمن گرامیداشت یاد وخاطره هفتم تیر سالروز شهادت مظلومانه آیت اله دکتر بهشتی و۷۲ تن از یاران انقلاب ، از آقای حاج قاسم کاشانی بانی ساخت مسجد بخاطر سرعت عمل و طراحی زیبای بنا تشکر کرد و افزود :انشاءاله کار خیری که به انجام رساندید باقیات الصالحات شماست و تا وقتی نماز در این مسجد اقامه می شود در ثواب نماز گزاران سهیم خواهید بود .این محله حقاً نیاز به یک مسجد داشت و امروز به برکث کار شما این نیاز مرتفع شد .

IMG_4371

آقای حاجی سپس خطاب به استاندار اصفهان گفت : از این فرصت استفاده میکنم و از تلاشهای جناب دکتر زرگر پور در رسیدگی به توقع بجای مردم در خصوص آب شرب تشکر می کنم .اما بعنوان نماینده مردم ، انتظار دارم که انشاءاله در دفاع از سهم            حق اشتراکی ها از کانال آب کشاورزی نیز از هیچ کوششی فرو گذار نکنند و در پاییز امسال ،کانال بل و حاجی آباد پس از سالهاآب را به خود ببیند (صلوات حضار ).

IMG_4390

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس نهم به هزینه بالای اصلاح و ترمیم شبکه فاضلاب شاهین شهر هم اشاره ای داشت واضافه کرد : متاسفانه هر لحظه گوشه ای از معابر این شهر بخاطر فرسودگی شبکه جمع آوری فاضلاب دچار نشست میشود و آسایش وآرامش از رهگذران گرفته شده است . امید وارم استاندار محترم به طور ویژه به این موضوع توجه کنند البته شورای اسلامی کمک خوبی را به انجام این کار اختصاص دادواینجانب نیز با دعوت از مدیر عامل آب و فاضلاب کشور ونیز آقای دکتر صالح معاون آقای دکتر نو بخت معاون برنامه ریزی ونظارت راهبردی رئیس جمهور وبازدید از پروژه، از آنها خواستم در جهت حل این مشکل اقدام کنند و الحمد لله صور تجلسات خوبی در این زمینه به امضاء رسید.

IMG_4339

آقای حاجی در پایان از تدبیر استاندار در خارج کردن استقرار آرامستان اصفهان در غرب شاهین شهر از دستور کار شورای    برنامه ریزی استان ،تشکر کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *