آخرین اخبار

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس خبر داد: وضعیت نگران کننده آب در دو شهرستان شاهین‌شهر و برخوار

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس گفت: در چند روز گذشته در محله‌ها و شهرستان‌های شاهین شهر و برخوار آب شرب قطع شده و مردم وضعیت سختی دارند. حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اعلام خبر بی‌آبی در منطقه شاهین‌شهر، اظهار کرد: در ۱۰ روز گذشته در ۲ شهرستان […]

اشتراک گذاری
09 تیر 1393
کد مطلب : 14252

آب

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس گفت: در چند روز گذشته در محله‌ها و شهرستان‌های شاهین شهر و برخوار آب شرب قطع شده و مردم وضعیت سختی دارند.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اعلام خبر بی‌آبی در منطقه شاهین‌شهر، اظهار کرد: در ۱۰ روز گذشته در ۲ شهرستان شاهین‌شهر، میمه و برخوار وضعیت آب شرب مردم بسیار نگران کننده بوده، به طوری که بعضی از شهرها ۵ شبانه روز آب شرب آنها قطع شد و بعد هم با تلاش پرسنل شرکت آب و فاضلاب بخشی از آب تامین می‌شد دوام نمی‌آورد و در حال حاضر چندین شهر ما آب ندارد و دچار مشکل است.

وی افزود: مردم مرتب تماس می‌گیرن و با توجه به شروع ماه مبارک مشکلات زیادی در بحث نظافت و بهداشت و همین‌طور آب شرب دارند که همه اینها برای مردم ایجاد نگرانی کرده است.

نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متاسفانه به دلیل اینکه ۲ مشکل هم در منطقه داریم یکی اینکه مجموعه شهرستانی ما مخزن ذخیره آب ندارد و از طرفی چاه‌های مطمئن و آب شیرین دار هم نداریم که در شبکه بگذارند بنابر این کمبود آب بیشتر از همه جا احساس می‌شود.

وی بیان کرد: از مسئولان استان انتظار است که به این موضوع توجه بیشتری داشته باشند و من از استاندار تقاضا کردم که اگر واقعا کمبود هست شما آب را جیره بندی کنید و اگر کمبود نیست پس مشکل ما را هم رفع کنید.

حاجی گفت: وقتی که مشکل از طریق رسانه‌های عمومی اعلام نمی‌شود، مردم فکر می‌کنند که مسئولان شهرستانی پی‌گیر موضوع نیستند اما وقتی مسئولان استانی خیلی شفاف با مردم در میان گذاشته شود مردم نیز رعایت صرفه‌جویی را می‌کنند اما اکنون با وضعیتی که هست یه جایی آب هست و صرفه‌جویی نمی‌شود و جای دیگری مردم بدون آب ماندند و زندگی بسیار سختی دارند.

وی اظهار کرد: آب شهرهای ما از طرح آب اصفهان بزرگ تامین می‌شود و اکنون در محله‌های شاهین‌شهر و در شهر گز، شهر شاپورآباد، شهر دولت آباد و محله امام زاده نرمی دچار مشکل عدیده‌ای در مسئله آب هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *