آخرین اخبار

مراسم معارفه شهردار دستگرد

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۷:۳۰ پنجشنبه ۱۳۹۳/۳/۲۲در مراسم معارفه شهردار دستگرد شرکت کرد. آقای حاجی ضمن تبریک به آقای قاسمی شهردار محترم شهر دستگرد، به ردیف دار شدن فاضلاب شهرستان برخوار در لایحه بودجه کشور اشاره کرد و گفت: یکی از نیاز های […]

اشتراک گذاری
25 خرداد 1393
کد مطلب : 14088

IMG_3508 copy

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۷:۳۰ پنجشنبه ۱۳۹۳/۳/۲۲در مراسم معارفه شهردار دستگرد شرکت کرد.

آقای حاجی ضمن تبریک به آقای قاسمی شهردار محترم شهر دستگرد، به ردیف دار شدن فاضلاب شهرستان برخوار در لایحه بودجه کشور اشاره کرد و گفت: یکی از نیاز های ضروری در شهر دستگرد ایجاد شبکه جمع آوری فاضلاب است که با پیگیری های انجام شده اعتباری برای شهرستان برخوار در جدول ۲۰ لایحه بودجه کشور قرار گرفت و ابلاغ ۶ میلیارد از ۹ میلیارد را نیز اخذ کردیم و لی متأسفانه به علت عدم وجود بودجه در بخش زیر بنایی این اعتبار هنوز محقق نشده است.

ایشان با تأکید بر ضرورت رفع این مشکل افزود: اگر شهرداری بتواند به صورت امانت اعتباری در اختیار شرکت آب و فاضلاب قرار دهد تا این پرو‍ژه صورت پذیرد شرکت آبفای استان نیز از طریق اوراق مشارکت این مبلغ را باز می گرداند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی یکی از راه های رونق بخشیدن به اشتغال درشهر دستگرد را ایجاد کشت گلخانه ای عنوان کرد و خاطر نشان ساخت: با تشویق مردم و رفع موانع این طرح و طرح های دیگر می توان شهرداری را از نظر مالی غنی کرد.

آقای حاجی شفافیت در خصوص مسائل مالی شهرداری و ارائه گزارش به مردم را مهم دانست و گفت: هیچ چیزی را نباید از مردم پنهان کرد و همه چیز باید در انظار مردم باشد. اگر این چنین باشد مردم بد بین نمی شوند و سوء ظن نخواهند داشت.

ایشان در دسترس بودن مدیران را از مصادیق تکریم مردم عنوان کرد و افزود: مسئولیت گرفتن راحت است ولی انجام آن دشوار. همه ما آمده ایم که نوکر مردم باشیم پس باید در همه مواقع مردم بتوانند با ما ارتباط داشته باشند.

IMG_3511 copy

آقای حاجی در پایان ضمن آروزی موفقیت برای آقای عبدانی فرماندار شهرستان برخوار و شهردار سابق شهر دستگرد برای آقای قاسمی توفیقات روز افزون از خداوند منان طلب کرد و از ایشان خواست با توجه به وضعیت کشاورزان مهاجر این منطقه تا حد توان به آنان کمک کند تا فشاری به آنان وارد نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *