آخرین اخبار

حاجی‌ به تسنیم خبر داد دوشنبه؛ تعیین تکلیف استیضاح وزیر نیرو در مجلس با حضور لاریجانی

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس از تعیین تکلیف استیضاح وزیر نیرو در مجلس خبر داد و گفت: قرار است موضوع استیضاح چیت‌چیان با حضور رئیس مجلس و استیضاح‌کنندگان وزیر نیرو با برگزاری نشستی در روز دوشنبه این هفته تعیین تکلیف شود. حسین حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با […]

اشتراک گذاری
25 خرداد 1393
کد مطلب : 14076

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس از تعیین تکلیف استیضاح وزیر نیرو در مجلس خبر داد و گفت: قرار است موضوع استیضاح چیت‌چیان با حضور رئیس مجلس و استیضاح‌کنندگان وزیر نیرو با برگزاری نشستی در روز دوشنبه این هفته تعیین تکلیف شود.

حسین حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اشاره به آخرین وضعیت استیضاح وزیر نیرو در مجلس، گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است استیضاح چیت‌چیان با حضور لاریجانی و نیز استیضاح‌کنندگان وزیر نیرو با برگزاری نشستی تعیین تکلیف شود.

وی افزود: قرار است این نشست در روز دوشنبه این هفته ۲۹ اردیبهشت برگزار و وضعیت استیضاح وزیر نیرو در مجلس تعیین تکلیف شود.

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس، اظهار داشت: قرار است در این نشست چیت‌چیان توضیحاتی در مورد اقداماتش در زمینه حفر تونل گلاب ۲ که به انتقال آب از استان‌های اصفهان، چهار محال و بختیاری و خوزستان مربوط است به استیضاح‌کنندگان ارائه کند که اگر توضیحات وی قانع‌کننده باشد، نمایندگان استیضاح‌کننده از استیضاح‌شان صرف‌‌نظر می‌کنند، در غیر این صورت، استیضاح به جریان می‌افتد.

حاجی‌دلیگانی تصریح کرد: تمامی استیضاح‌کنندگان وزیر نیرو همچنان بر نظرشان در این مورد مصرّ هستند و اگر چنانچه در گفت‌وگوها با وی به جمع‌بندی خوبی برسیم، روند استیضاح را ادامه نمی‌دهیم، اما در صورتیکه در روز دوشنبه به جمع‌بندی مطلوبی در مورد موضوعات استیضاح نرسیم، به طور قطع آن را از طریق هیئت رئیسه اعلام وصول می‌کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *