آخرین اخبار

در گفتگو با مهر مطرح شد؛ عراق آخرین منزلگاه داعش خواهد بود/ غرب از ترس، تکفیری ها را به مسلخ فرستاد

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با اشاره به نگرانی آمریکا و اروپا از بازگشت گروه های تکفیری به این کشور ها در پی شکست در سوریه گفت: غرب با این اقدام شرایطی را فراهم کرده که گروه های تکفیری در عراق از بین بروند زیرا عراق آخرین منزلگاه گروه داعش خواهد بود. […]

اشتراک گذاری
21 خرداد 1393
کد مطلب : 14025
داعش
عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با اشاره به نگرانی آمریکا و اروپا از بازگشت گروه های تکفیری به این کشور ها در پی شکست در سوریه گفت: غرب با این اقدام شرایطی را فراهم کرده که گروه های تکفیری در عراق از بین بروند زیرا عراق آخرین منزلگاه گروه داعش خواهد بود.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر در خصوص حمله گروه های تکفیری به عراق گفت: داعش با این اقدام قصد دارد انتقام پیروزی اسد در سوریه را از ایران و مردم مظلوم منطقه بگیرد.

نماینده مردم شاهین شهر ومیمه/برخواردر مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هدف گروه داعش از حمله به عراق تجزیه این کشور است.

وی اظهار داشت: آمریکا و اروپا برای خلاصی از گروه هایی که آن ها را تجهیز، حمایت و بزرگ کرده اند ، آن ها را به عراق فرستاده اند.این گروه ها در سوریه نتیجه نگرفتند و قصد بازگشت به شهر هایشان را دارند بنابر این کشور های غربی شرایطی را فراهم کرده اند که این افراد در عراق کشته شوند تا در آینده آمریکا و غرب در بازگشت این افراد به کشور هایشان دچار مشکل نشوند به عبارتی آن ها را به مسلخ فرستادند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان با بیان اینکه عراق گورستان گروه های داعش خواهد شد تاکید کرد: گروه داعش در سوریه توسط جبهه مقاومت مفتضح شد در عراق هم با مقاومت و ایستادگی مردم عراق و مراجع تقلید این گروه شکست خواهد خورد.

وی افزود: عراق آخرین منزلگاه گروه داعش خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *