آخرین اخبار

حضور آقای حاجی در کارگروه اشتغال استان اصفهان

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۶ شنبه ۱۳۹۳/۳/۱۷در کارگروه اشتغال استان اصفهان شرکت کرد. آقای حاجی با تشکر از تشکیل این جلسه ضمن پیشنهاد اخذ اطلاعات اشتغال از فرمانداری ها برای لایحه بودجه، صندوق مهر امام رضا(ع) را راه گشاترین محل برای رفع معضل […]

اشتراک گذاری
20 خرداد 1393
کد مطلب : 14013

IMG_3273 copy

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۶ شنبه ۱۳۹۳/۳/۱۷در کارگروه اشتغال استان اصفهان شرکت کرد.

آقای حاجی با تشکر از تشکیل این جلسه ضمن پیشنهاد اخذ اطلاعات اشتغال از فرمانداری ها برای لایحه بودجه، صندوق مهر امام رضا(ع) را راه گشاترین محل برای رفع معضل اشتغال عنوان کرد و افزود: متأسفانه خبرهایی که شنیده ایم حاکی از کاهش اعتبار برای پرداخت تسهیلات در این صندوق است.

نماینده قوه مقننه در کار گروه اشتغال استان اصفهان با اشاره به جلسه خود با آقای نوراله زاده مدیر عامل صندوق مهر امام رضا(ع) ادامه داد: در این جلسه از ایشان خواستم تا اعتبارات شهرستان ها را تقویت کنند که برای ایشان هم مقدور نبود. البته طرحی در مجلس در آماده خواهیم کرد که صندوق مهر امام رضا(ع) هم مانند بانک های عامل بتواند از صندوق توسعه استفاده کند.

IMG_3281 copy

ایشان با تأکید بر اینکه تغییر سود تسهیلات بانک ها باعث نگرانی بخش خصوصی شده است از مدیران دستگاه های اجرایی خواست تا مشکلات را شفاف بیان کنند و از دو گانه گویی بپرهیزند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *