آخرین اخبار

بررسی چهار مسئله مهم در شهرستان برخوار با حضور مسئولین مربوطه

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی شنبه ۱۳۹۳/۳/۱۷در محل فرمانداری شهرستان برخوار حضور یافت تا به همراه فرماندار محترم شهرستان در چهار جلسه جداگانه شرکت کند. اولین جلسه در خصوص رفع موانع ایجاد دانشکده کشاورزی حبیب آباد بود که ساعت ۷:۱۵ تشکیل شد. در این جلسه […]

اشتراک گذاری
19 خرداد 1393
کد مطلب : 13998

IMG_3253 copy

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی شنبه ۱۳۹۳/۳/۱۷در محل فرمانداری شهرستان برخوار حضور یافت تا به همراه فرماندار محترم شهرستان در چهار جلسه جداگانه شرکت کند.

اولین جلسه در خصوص رفع موانع ایجاد دانشکده کشاورزی حبیب آباد بود که ساعت ۷:۱۵ تشکیل شد.

در این جلسه که آقای حسینی شهردار محترم حبیب آباد، آقای عالم رئیس شورای اسلامی حبیب آباد، آقای نیسانی نایب رئیس شورای اسلامی حبیب آباد و آقای منصوری نماینده دانشگاه فنی و حرفه ای مهاجر نیز حضور داشتند در خصوص تکمیل ساختمان و واگذاری آن به دانشگاه فنی و حرفه ای مهاجر و همچنین تأمین زمین جهت احداث دامداری تحقیقاتی تصمیماتی اتخا ذ گردید.

یکی از موضوعاتی که نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای از ابتدای مسئولیت خود پیگیری می کرد اصلاح ایستگاه قطار سریع السیر اصفهان به تهران است که در طرح آن پیش بینی شده در کنار ورزشگاه نقش جهان قرار گیرد و این بدان معناست که  خط قطار شهرستان برخواررا دونیم میکند.

ایرادی که آقای حاجی به این طرح گرفته است همین گذر از شهرستان برخوار بودن آن است که باعث صدمه به بافت فرهنگی و مسکونی و زمین های حاصل خیز شهرستان است و البته پیشنهادی هم ارائه داد که باعث رونق شهرستان می شود.

طرح ارائه شده توسط ایشان جابجایی ایستگاه به قبل از شهر حبیب آباد است و ادامه مسیر تا شهر اصفهان نیز با ادامه خط مترو زینبیه به حبیب آباد صورت پذیرد که مطالعات آن نیز انجام شده است و دومین جلسه نیز در مورد رفع موانع این طرح بود.

IMG_3250 copy

معضل مهم سه راهی شاپور آباد که تا کنون عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم جلسات فراوان ملی، استانی و شهرستانی جهت رفع آن برگزار کرده بود موضوع سومین جلسه ای بود که ساعت ۹:۳۰ برگزار شد و پس از تبادل نظر صورتجلسه ای به امضاء حاضرین رسید.

آزاد سازی زمین های واقع در طرح اصلی ترین مانع پیش رو است که در این دو سال و پس از اخذ دستور وزیر راه و شهرسازی دو لت دهم و همچنین اخذ اعتبار ۱ میلیارد تومانی توسط آقای حاجی باعث شده است که این معضل همچنان باقی بماند.

IMG_3251 copy

رفع مشکلات شهر خورزوق چهارمین جلسه شنبه ۱۷/۱۳۹۳ بود که ساعت ۱۰:۳۰ برگزار گردید.

در این جلسه که آقای حجازی شهردار محترم شهر خورزوق و آقای رجبی رئیس محترم تعاونی مسکن هوانیروز نیز حضور داشتند در خصوص برخی از مشکلات محله سیمرغ تبادل نظر و آقای حاجی جهت رفع مسائل مخابراتی این محله ضمن تماس باآقای کشایی مدیر عامل محترم مخابرات استان ، از ایشان قول مساعدت و همکاری گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *