آخرین اخبار

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس: وزیر نیرو عصر امروز برای ارائه توضیحات به مجلس می‌رود

خبرگزاری تسنیم: عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بحث استیضاح وزیر نیرو دنبال می‌شود، گفت: وزیر نیرو عصر امروز برای ارائه توضیحاتی درباره تونل بهشت‎آباد و مشکلات آب شرب به مجلس می‌آید. حسینعلی حاجی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان اظهار کرد: قرار است بعد از ظهر امروز وزیر نیرو برای […]

اشتراک گذاری
19 خرداد 1393
کد مطلب : 13990

نیرو

خبرگزاری تسنیم: عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بحث استیضاح وزیر نیرو دنبال می‌شود، گفت: وزیر نیرو عصر امروز برای ارائه توضیحاتی درباره تونل بهشت‎آباد و مشکلات آب شرب به مجلس می‌آید.

حسینعلی حاجی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان اظهار کرد: قرار است بعد از ظهر امروز وزیر نیرو برای ارائه توضیحاتی در مورد تونل بهشت‎اباد و مشکلات آب شرب به مجلس بیاید.

وی افزود: در جلسه‌ای که ۳ هفته پیش در مجلس برگزار شد مقرر شد که از کارشناسانی از سوی ۲ طرف و کارشناسان مستقل از دانشگاه‌ها دعوت شوند و  جلسه‌ای با حضور نمایندگان استان، استاندار اصفهان، امام جمعه استان و وزیر نیرو و معاونان وی تشکیل شود.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه /برخواردر مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اینکه به چه میزان به طرح تونل بهشت‌آباد خوشبین است، تصریح کرد: ما حرف خود را حق می‌دانیم و محکم بر روی مواضع خود ایستاده‌ایم و اعتقاد داریم که حرف ما حق است و طرف مقابل باید بحث کارشناسی را بپذیرد و اگر بخواهد این موضوع را سیاسی کند و مباحث غیر کارشناسی را در آن دخیل کند، خوشبین نیستیم اما اگر این بحث در فضای کارشناسی و علمی دنبال شود، ما می‌توانیم به آن خوشبین باشیم.

وی با بیان این که خط قرمز نمایندگان اصفهان، تونل بهشت‌آباد است، بیان کرد: در جلسه گذشته علاوه بر این که بر ضرورت استفاده از کارهای کارشناسی تاکید شد، لغو مصوبه ۱۸ فروردین سال جاری شورای عالی آب را نیز از وزیر نیرو درخواست شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *