آخرین اخبار

آقای حاجی : دود انتقال پایتخت در چشم شهرستانی‌ها!

این نماینده مجلس در خصوص طرح انتقال پایتخت گفت: این اقدام دودش به چشم شهرستان‌ها می‌رود هر چند که با به کار بردن کلمه پایتخت مخالفم و پیشنهاد می‌کنم که به جای آن عنوان مرکز اطلاق شود . حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، اظهارکرد: این اقدام […]

اشتراک گذاری
17 خرداد 1393
کد مطلب : 13973

این نماینده مجلس در خصوص طرح انتقال پایتخت گفت: این اقدام دودش به چشم شهرستان‌ها می‌رود هر چند که با به کار بردن کلمه پایتخت مخالفم و پیشنهاد می‌کنم که به جای آن عنوان مرکز اطلاق شود .

انتقال پایتخت

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، اظهارکرد: این اقدام آن هم در این شرایط اقتصادی و بودجه‌ای سبب خواهد شد تا از پرداخت همین اندک بودجه‌ای که به استان‌ها و شهرستان‌ها داده می‌شود به این بهانه که باید در مرکز جایگزین هزینه گردد، صرف نظر شود.

 

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار افزود : درصورتی که مرکز (پایتخت) بخواهد به اصفهان انتقال پیدا کند، باید یک بررسی جامع و کامل صورت بگیرد، اما به نظر می‌رسد تا حدودی ظرفیت‌های لازم برای این منظور فراهم باشد .

 

حاجی دلیگانی خاطر نشان‌ کرد: بسیاری از گروه‌ها در دولت و مجلس به دلیل برخی مسائل خواستار این هستند که اصفهان به عنوان جایگزین مطرح نشود.

 

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *