آخرین اخبار

نماینده مردم شاهین ومیمه/برخوارشهر در مجلس: پیروزی بشار اسد نشان از حقانیت نظام فعلی سوریه دارد

خبرگزاری تسنیم: نماینده شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: پیروزی بشار اسد در انتخابات سوریه نشان دهنده حقانیت بشار و نظام فعلی سوریه است و کسانی که جنگ افروزی و برادر کشی می‌کنند محکوم هستند. حسینعلی حاجی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان پیرامون پیروزی قاطع بشار اسد در انتخابات سوریه، اظهار کرد: […]

اشتراک گذاری
17 خرداد 1393
کد مطلب : 13969

Terrorist mortar attack hits Assad election rally, 21 Syrians dead

خبرگزاری تسنیم: نماینده شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: پیروزی بشار اسد در انتخابات سوریه نشان دهنده حقانیت بشار و نظام فعلی سوریه است و کسانی که جنگ افروزی و برادر کشی می‌کنند محکوم هستند.

حسینعلی حاجی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان پیرامون پیروزی قاطع بشار اسد در انتخابات سوریه، اظهار کرد: این پیروزی نشان دهنده موضع صحیحی است که ایران در مسئله سوریه اتخاذ کرده و این پیروزی یک رسوایی برای آمریکائی‌ها است که مرتب شعار می‌دادند مردم سوریه با بشار نظر موافقی نداردند.

وی تصریح کرد: در اوج فتنه‌گری آمریکا و اروپا همه شاهد بودیم که در فضایی شفاف اکثریت مردم در انتخابات حضور پیدا کردند و با اکثریت قاطع بشار اسد را به ریاست جمهوری انتخاب کردند.

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این نشان دهنده حقانیت بشار و نظام فعلی سوریه است و کسانی که جنگ افروزی و برادر کشی می‌کنند محکوم هستند و باید جوابگوی جنایاتی که مرتکب شدند باشند.

وی بیان کرد: البته تجربه نشان داده که آمریکایی‌ها انقدر پررو هستند که از این نتیجه نیز بگذرند و معمولا حاضر نیستند نظر مردم را بپذیرند چرا که آنچه برای اینها مهم است منافعی است که دنبال می‌کنند و منافع آنها در ایجاد جنگ و فتنه در کشورهایی است که حاضر نیستند  زیر بار زور آنها بروند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *