آخرین اخبار

قطار سفیران خدمت در دور دوم به راه افتاد

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۸ یکشنبه ۱۳۹۳/۳/۱۱در اولین جلسه دور دوم سفیران خدمت شهرستان برخوار که در شهر شاپور آباد تشکیل شد، شرکت کرد. قرائت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران اولین برنامه این جلسه بود. پس […]

اشتراک گذاری
17 خرداد 1393
کد مطلب : 13963

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۸ یکشنبه ۱۳۹۳/۳/۱۱در اولین جلسه دور دوم سفیران خدمت شهرستان برخوار که در شهر شاپور آباد تشکیل شد، شرکت کرد.

قرائت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران اولین برنامه این جلسه بود.

پس از آن آقای امیری بخشدار محترم بخش حبیب آباد مصوبات جلسه قبلی سفیران خدمت شهر شاپور آباد را قرائت کرد و از مدیران خواست تا گزارش لازم در حوزه مربوط به خود را ارائه دهند.

سپس آقای عبدانی فرماندار محترم شهرستان برخوار پشت تریبون قرار گرفت و ضمن تشکر از مدیران و مسئولین طرح سفیران خدمت را ایده و تدبیر آقای حاجی عنوان کرد و از ایشان به خاطر یرگزاری این جلسات تشکر نمود و ابراز امیدواری کرد که مدیران نیز پیگیری لازم را انجام خواهند داد.

ایشان در ادامه به جمع بندی مصوبات پرداخت.

در پایان نیز آقای حاجی در سخنانی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه توجه خاص مدیران به مشکلات مردم را خواستار شد و گفت: ما به خاطر همین مردم در این مکان حاضر هستیم و آمده ایم تا از نزدیک مسائل را از زبان مردم بشنویم.

ایشان وضعیت معیشتی کشاورزان منطقه را دشوار دانست و افزود: همه اتفاقات در دست بنده نیست. بنده به عنوان نماینده شما تمام صحبت های تان را به گوش مسئولین خواهم رساند و حق شما را از مدیران مطالبه خواهم کرد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم به جلسه سفیران خدمت اشاره نمود و گفت: در سال ۹۱ این جلسه می توانست برگزار شود و می توانست برگزار نشود ولی به لطف خدا با برگزاری این جلسه اقدامات و اعتبارات خوبی در این شهر هزینه گردید.

ایشان اخذ اعتبار ۳۰۰ میلیونی برای اصلاح سه راهی ورودی شهر را یاد آوری کرد و افزود: متأسفانه با عدم همکاری و رضایت افرادی که زمین آنها در مسیر این سه راهی قرار داشت هنوز این معضل پا بر جاست.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس آب کشاورزی را موضوعی حیاتی برای شاپورآباد عنوان نمود و ادامه داد: بنده به خاطر عدم توجه به این موضوع حیاتی برای این منطقه و این شهر، طرح استیضاح وزیر نیرو را به امضاء تعدادی از همکاران رساندم و امیدوارم تا بتوانم این حق شما را به شما باز گردانم.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۳ کل کشور با تأکید بر ردیف دار شدن فاضلاب شهرستان برخوار گفت: در کل استان به ۵ نقطه اعتبار اختصاص داده شد که ۴ نقطه آن در حوزه انتخابیه بنده است.

آقای حاجی در پایان سخنان خود اعضای محترم شورای اسلامی شهر شاپور آباد را به انسجام و وحدت دعوت کرد و از مردم این شهر خواست تا با حمایت اعضای شورای اسلامی تحولی در شهر پدید آورند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *