آخرین اخبار

همنشینی آقای حاجی با مردم در مسجد المهدی(عج) شهر دولت آباد

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی پنجشنبه ۱۳۹۳/۳/۸همزمان با اذان مغرب در مسجد المهدی(عج) شهر دولت آباد حضور یافت و همنشین مردم شد. آقای حاجی پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به امامت حجت الاسلام حیدریان به ایراد سخن پرداخت و ضمن شکرگزاری خداوند […]

اشتراک گذاری
17 خرداد 1393
کد مطلب : 13936

IMG_2789 copy

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی پنجشنبه ۱۳۹۳/۳/۸همزمان با اذان مغرب در مسجد المهدی(عج) شهر دولت آباد حضور یافت و همنشین مردم شد.

آقای حاجی پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به امامت حجت الاسلام حیدریان به ایراد سخن پرداخت و ضمن شکرگزاری خداوند منان به خاطر حضور در بین مردم و نمازگزاران این مسجد و تشکر از مردم و به ویژه خانواده های معظم شاهد حاضر در جلسه به تشریح برنامه همنشینی با مردم پرداخت و گفت: در زمانی که در حوزه انتخابیه حضور دارم با اجرای این طرح بین مردم می آیم و مطالب مردم را رو در رو گوش می دهم وبه عنوان سخنگوی مردم حق شان را از مسئولین طلب خواهم کرد.

ایشان یکی ازوظایف نماینده را قانون گذاری عنوان نمود و افزود: به لطف خداوند بنده فقط دو روز حین برگزاری جلسات صحن علنی که وقت قانون گذاری است در مجلس حاضر نبودم که دفعه اول هنگام سفر چهارم دولت دهم به استان اصفهان بود و مرتبه دوم برای دفاع از حق تضیع شده مردم جهت تخصیص آب کانال و تونل بهشت آباد در جلسه ۱۳۹۳/۱/۱۹استانداری با حضور وزیر محترم نیرو بود.

آقای حاجی با تأکید بر اجرایی شدن طرح تونل بهشت آباد با ۱۲ سال کارشناسی، ادامه داد: در این جلسه اعتراض خودم را با مصوبه شورای عالی آب اعلام کردم و قاطعانه از وزیر نیرو خواستم ۱۲ سال کارشناسی، کارشناسان را اجرایی کند و نگذارد تونل بهشت آباد به لوله آب تبدیل شود.

ایشان وظیفه دیگر نماینده را نظارت بر دستگاه های اجرایی دانست و افزود: ابزار های نماینده در برابر دستگاه های اجرایی در هنگام تخلف از قانون تذکر، سؤال، استیضاح و تحقیق و تفحص است.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در بخش دیگر سخنان خود به مذاکرات انجام شده در خصوص موضوع هسته ای اشاره کرد و گفت: در ابتدای مذاکرات آنچه به دست آورده بودیم عادلانه نبود ولی در دور دوم که مربوط به توافقنامه دائمی بود آن چیزی که خواسته مردم بود و جزء خطوط قرمز نظام به شمار می رفت را از دست ندادیم.

ایشان با تأکید بر اینکه باید مذاکره کنندگان کشورمان را حمایت کنیم افزود: در دور اول تجزیه و تحلیل به صورت کلمه کلمه نبود و متن توافقنامه به صورت فصل به فصل گفتگو شد ولی در دور دوم هم به صورت کلی و هم به صورت جزئی مورد بررسی قرار گرفت و این باعث حفظ خطوط قرمز نظام شد.

IMG_2791 copy

آقای حاجی در پایان به سؤالات حضار پاسخ گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *