آخرین اخبار

حاجی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی گفت : شهردار شاهین شهر یک شهردار اجرایی است.

حاجی نماینده مردم شهرستان به منظور بررسی مسائل مختلف شهری با دکتر ذاکری شهردار شاهین شهر دیدار کرد. وی در این جلسه گفت : شاهین شهر به عنوان مرکز شهرستان و بزرگترین شهر در منطقه مورد توجه ویژه قرار دارد. از سویی رشد ، توسعه و پیشرفت شهر علاوه بر ایجاد پروژه های شهری در […]

اشتراک گذاری
12 خرداد 1393
کد مطلب : 13899

010haji2

حاجی نماینده مردم شهرستان به منظور بررسی مسائل مختلف شهری با دکتر ذاکری شهردار شاهین شهر دیدار کرد. وی در این جلسه گفت : شاهین شهر به عنوان مرکز شهرستان و بزرگترین شهر در منطقه مورد توجه ویژه قرار دارد. از سویی رشد ، توسعه و پیشرفت شهر علاوه بر ایجاد پروژه های شهری در گرو جذب سرمایه گذار با هدف رونق اقتصادی و اشتغال شهروندان است و شهرداری نقش بسیار مهمی در این امر بر عهده دارد.
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد : در بازدیدی که به اتفاق فرماندار شهرستان و شهردار شاهین شهر و برخی مسوولان شهرستان از شرکت سایپای کاشان داشتیم و با توجه به آمادگی سرمایه گذار و هماهنگی های صورت گرفته با شرکت های خودروساز خارجی ، بسترهای لازم جهت استقرار واحد خودروسازی در شهرستان مهیا شده است و امیدواریم بتوانیم این مسیر را تا حصول نتیجه لازم طی نماییم.
استقرار مشاغل صنعتی شهری در خارج از شاهین شهر از دیگر موضوعات مورد بررسی دو طرف بود. دکتر ذاکری شهردار شاهین شهر در این خصوص گفت : یکی از مهم ترین دغدغه های شهرداری انتقال مشاغل صنعتی شهری به خارج از شهر می باشد. تجمع بیش از ظرفیت واحدهای کارگاهی در منطقه صنعتی شاهین شهر موجب نارضایتی شهروندان و کسبه شده است . با پیگیری های شهرداری جانمایی های لازم صورت گرفته است و با طراحی مناسب و ایجاد بسترهای لازم جهت کسب و کار ، شهرک مشاغل صنعتی شهری ایجاد خواهد شد.
حسینعلی حاجی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی همچنین پیرامون استفاده بهینه از محور اتوبان معلم گفت : حدفاصل پل خورزوق تا پل شهید سلیمان خاطر (هسا) امکان بهره برداری و استفاده مناسب را دارا می باشد با هماهنگی های صورت گرفته و وجود مصوبات در سفر چهارم رییس جمهور به شهرستان مقرر گردید شهرداری های شاهین شهر ، گرگاب ، گز و خورزوق پیش بینی های لازم در جهت استفاده از این محور را مهیا نمایند که با توجه به توانمندی های شهرداری شاهین شهر ، آماده سازی طرح و هماهنگی های لازم به عهده شهرداری شاهین شهر قرار گرفت.
وی ادامه داد : شهرداری شاهین شهر در زمینه جذب سرمایه گذاران و ارائه طرح های مناسب موفق عمل کرده است و اجرای کمپینگ شرقی شاهین شهر از پل شهید سلیمان خاطر تا پل شهدای گرگاب ، ایجاد دانشکده طب سنتی و احداث باغ گل های گیاهان دارویی از جمله تدابیر شهرداری شاهین شهر می باشد.

010haji1
حاجی بر ارتباطات مناسب در مدیران شهر اشاره کرد و گفت : جلسات هماهنگی با شهردار به صورت دو هفته یکبار برگزار می شود و خوشبختانه با توجه به روحیات شهردار و اجرایی بودن ایشان پیشرفت های مناسبی را در جهت رونق شهر شاهد هستیم.

منبع:http://refahi.shaahinshahr.com/Default.aspx?tabid=3666&ModuleId=5590&id=19638

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *