آخرین اخبار

امام جمعه و نماینده مجلس در دیدار با جانبازان شهرستان برخوار

در سالروز ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز، امام جمعه شهرستان برخوار و نماینده مردم شهرستان، در منزل سه تن از جانبازان انقلاب اسلامی حضور یافتند. به گزارش پایگاه تحلیلی خبری شهرستان برخوار؛ «خبرما»، به مناسبت اعیاد شعبانیه و در سالروز ولادت بزرگ پرچمدار و جانباز کربلا حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز، […]

اشتراک گذاری
12 خرداد 1393
کد مطلب : 13889

در سالروز ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز، امام جمعه شهرستان برخوار و نماینده مردم شهرستان، در منزل سه تن از جانبازان انقلاب اسلامی حضور یافتند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری شهرستان برخوار؛ «خبرما»، به مناسبت اعیاد شعبانیه و در سالروز ولادت بزرگ پرچمدار و جانباز کربلا حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز، حجه الاسلام والمسلمین سرافراز؛ امام جمعه شهرستان برخوار به نمایندگی از طرف مقام معظم رهبری و حاجی؛ نماینده مردم شهرستان برخوار، در منزل سه تن از جانبازان عزیز انقلاب اسلامی حضور یافتند و با آن ها دیدار و گفتگو کردند و از مسائل و مشکلات جانبازان و ایثارگران با خبر شدند. در این دیدار حجه الاسلام سرافراز، جانبازان و ایثارگران و آزادگان را نماد عزت و شرف و استقلال ایران اسلامی دانست و افزود: نظام اسلامی و همه ملت ایران مدیون و مرهون خون شهدا و ایثار رزمندگان و صبر و مقاومت جانبازان عزیز و خانواده های معظم آن ها هستند. در آن دوران که نظام و میهن نیاز به آن ها داشت بدون هیچگونه چشم داشت در مقابل دشمنان کینه توز ایستادند و از نثار جان و تن دریغ نکردند، امروز هم اگر این عزیزان و خانواده های معظم آنها مشکلاتی دارند، وظیفه مسئولان نظام است که بدون منت در خدمت آنها باشند.

31 42 51 61 21

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *