آخرین اخبار

نماینده مجلس و فرماندار شهرستان به مردم شاپورآباد قول مساعدت دادند+تصاویر

جلسه سفیران خدمت با حضور حاجی نماینده مجلس شورای اسلامی، عبدانی فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین شهرستان در مسجد جامع شاپورآباد برگزار شد. به گزارش پایگاه تحلیلی خبری شهرستان برخوار؛ «خبرما»، همزمان با سالروز ولادت حضرت اباعبدالله الحسین  علیه السلام جلسه سفیران خدمت با حضور حاجی نماینده مجلس شورای اسلامی، عبدانی فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین […]

اشتراک گذاری
12 خرداد 1393
کد مطلب : 13879

جلسه سفیران خدمت با حضور حاجی نماینده مجلس شورای اسلامی، عبدانی فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین شهرستان در مسجد جامع شاپورآباد برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری شهرستان برخوار؛ «خبرما»، همزمان با سالروز ولادت حضرت اباعبدالله الحسین  علیه السلام جلسه سفیران خدمت با حضور حاجی نماینده مجلس شورای اسلامی، عبدانی فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین شهرستان در مسجد جامع شاپورآباد برگزار شد.

در این جلسه شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر ضمن عرض خیرمقدم به مسئولین، به بیان مسائل و مشکلات شهر شاپور آباد و شهروندان پرداختند.

خیابان ورودی شهر، تکمیل نشدن ساختمان کتابخانه، نداشتن روکش آسفالت معابر، ساخت سالن گلستان شهدا، احداث فضای سبز و پارک، کمبود آب کشاورزی، کمبود نورمناسب معابر، مساعدت در فعالیت های فرهنگی ازجمله مسائل و مشکلاتی بود که در این جلسه مطرح شد.

در ادامه امیری بخشدار بخش حبیب آباد ضمن اشاره به اجرایی شدن اکثر مصوبات سال قبل به بررسی مشکلات و بیان مصوبات سال گذشته درخصوص شهر شاپورآباد پرداخت.

حاجی دلیگانی و عبدانی فرماندار شهرستان نیز ضمن قول مساعدت و پیگیری مسایل و مشکلات مطروحه در جلسه، از مردم ولایی شهر شاپور به جهت حضور و بیان مشکلات تقدیر و تشکر کردند.

khabarma.ir-4 khabarma.ir-5 khabarma.ir-6 khabarma.ir-8 khabarma.ir-9 khabarma.ir-2 khabarma.ir-3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *