آخرین اخبار

حاجی دلیگانی در گفت و گوی اختصاصی با ندای زاگرس: مجلس تاکنون قدم جدی در راستای شعار سال مقام معظم رهبری بر نداشته است

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه گزارش رئیس مجلس در محضر مقام معظم رهبری قانع‌کننده نبود، گفت: مجلس تاکنون قدم جدی در راستای شعار سال مقام معظم رهبری بر نداشته است. حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت و گو با خبرنگار ندای زاگرس در ایلام پیرامون دیدار اخیر نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با […]

اشتراک گذاری
05 خرداد 1393
کد مطلب : 13842

2014-05-23_194949

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه گزارش رئیس مجلس در محضر مقام معظم رهبری قانع‌کننده نبود، گفت: مجلس تاکنون قدم جدی در راستای شعار سال مقام معظم رهبری بر نداشته است.
حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت و گو با خبرنگار ندای زاگرس در ایلام پیرامون دیدار اخیر نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با مقام معظم رهبری، اظهار کرد: اظهارات معظم اله در دیدار نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی طبیعتاً یک دستورالعمل سالیانه‌ای است که در واقع مقام معظم رهبری به عنوان راس نظام اسلامی و امام جامعه مسلمین برای یک سال آتی قوه مقننه بیان کردند.
وی با بیان اینکه مهم عمل کردن به این نکات است، افزود: این دیدار نسبت به سال گذشته بسیار کوتاه و مفید بود و می‌تواند این پیام را نیز برساند که از هم اکنون بروید و به همین هم عمل کنید.
حاجی دلیگانی ادامه داد: بعضی از نکاتی که مقام معظم رهبری بر روی آن تاکید دارند مورد اهتمام جدی بعضی از همکاران ما ممکن است نبوده باشد و لذا ضرورت دارد که همه مجلس و خصوصا هیئت‌رئیسه یک کار جدی انجام داده و نباید به دادن یک گزارش با حضور معظم اله اکتفا کنند.
وی با بیان اینکه به اعتقاد بنده گزارشی که آقای لاریجانی در محضر مقام معظم رهبری ارائه کردند قانع‌کننده نبود، گفت: این گزارشی نبود که آقای لاریجانی به عنوان رئیس مجلس از عملکرد مجلس نهم ارائه کرد چرا که بسیاری از مطالبی باید بیان می‌شود بسیار محکم تر ‌بود.
نماینده مردم اصفهان تصریح کرد: الان هم باز یک سال وقت است برای اینکه تلاش بکنیم فرمایشات مقام معظم رهبری محقق چرا که حفظ عزت و استقلال ما بستگی به همین نکات و فرمایشات دارد.
وی با بیان اینکه باید به گونه‌ای در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری به خصوص در حوزه اقتصاد مقاومتی، فرهنگ و علم حرکت کنیم که روی پای خودمان بی ایستیم، بیان داشت:باید دنبال این موضوع باشیم که مبادا به خاطر نیازمان از اصولمان دست‌برداریم.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس اظهار کرد: روی توانمندی‌های داخلی باید حساب باز کنیم و نیازهای کشور را به مذاکره رقم نزنیم.
وی در ادامه با بیان اینکه فکرمی‌کنم تاکنون مجلس قدم جدی در راستای شعار سال مقام معظم رهبری بر نداشته است، گفت: از عملکرد کنونی مجلس در راستای شعار سال مقام معظم رهبری در مورد اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی ناراضی‌ام و نباید خیلی از مسائل مهم کشور را نادیده بگیریم.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *