آخرین اخبار

سفیران خدمت برای بار دوم در مرزگلپایگان!

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوا ردر مجلس شورای اسلامی صبح روز جمعه ۱۳۹۳/۳/۰۲در مسجد جامع روستای موته واقع در منتهی الیه شمال غرب شهرستان شاهین شهر ومیمه حضور یافت و همنشین اهالی این روستا شد. دراین جلسه که آقای بصیری فرماندار محترم شهرستان شاهین شهر و میمه، آقای احمد […]

اشتراک گذاری
05 خرداد 1393
کد مطلب : 13824

IMG_0401 copy

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوا ردر مجلس شورای اسلامی صبح روز جمعه ۱۳۹۳/۳/۰۲در مسجد جامع روستای موته واقع در منتهی الیه شمال غرب شهرستان شاهین شهر ومیمه حضور یافت و همنشین اهالی این روستا شد.

دراین جلسه که آقای بصیری فرماندار محترم شهرستان شاهین شهر و میمه، آقای احمد جو بخشدار محترم بخش میمه، آقای کشفی مدیر محترم جهاد کشاورزی شهرستان، آقای شکرالهی مدیر امور برق شهرستان، فرمانده پاسگاه منطقه ، آقای ربیع رئیس اداره مخابرات شهرستان، آقای محمدی رئیس اداره گاز شهرستان، آقای ریاحی مدیر آب و فاضلاب روستایی شهرستان، آقای رستم پور ازمنابع طبیعی شهرستان و آقای منتظری مدیر عامل مجتمع طلای موته حضور داشتند آقای حاجی در سخنانی حضور مدیران در کنار مردم در روز تعطیل را نمونه مدیریت جهادی دانست و گفت: شأن همه مردم خدمت صادقانه به آنها است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به دهه چهارم انقلاب که دهه پیشرفت و عدالت نام گذاری شده است افزود: انتظار این است در همه جهات پیشرفت داشته باشیم و قرار نیست که چون یک روستا دورتر از مرکز شهرستان قرار گرفته توجهی به آن نشود.

ایشان با بیان سخنانی از رهبر عظیم الشأن انقلاب که فرموده اند اگر می خواهید به بهشت بروید باید معیشت مردم را تأمین کنید، افزود: خوشحال هستم که این روستا جوانان آماده کار دارداین شایدتنها روستایی باشدکه بنده دیده ام واینقدرجمعیت جوان دارد  و مسئولین باید برای تامین اشتغال آنان تلاش مضاعفی انجام دهند.

وی در همین رابطه وبا نگرانی شدید وانتقاداز عملکرد مدیریت مجتمع طلای موته گفت:شما روزی یک خشت طلا از این مجتمع استخراج می کنید واز این موهبت الهی فقط آلودگی اش را برای مردم گذاشته اید!برای رضای خدا دراین چند ده سال اگر سالی یک خشت طلا خرج این روستا کرده بودید این همه مشکل در این روستای محروم نبود(تکبیر حضار).

ایشان اضافه کرد:الان برای بار چندم است که قول احداث سالن ورزشی را میدهید.وهر بار به دلیلی این تاریخ را به تعویق می اندازید.تاریخ دیگری برای ما پذیرفته نیست.(تکبیر حضار).

{درهمین زمینه آقای منتظری ضمن اظهارتاسف ازخلف وعده ها،نمره خودش رازیر۱۰عنوان کرد.}

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوا ردر مجلس شورای اسلامی با تاکید برحفظ محیط زیست گفت: به معاون محیط زیست کشور هم راجع به محدود شدن مردم در پناهگاه حیات وحش موته تذکر جدی دادم.بالاخره اهالی قبل از محیط زیست اینجا بوده اند واهمیت مردم بسیار بالاتراز آن چیزی است که شما دنبال می کنید!

آقای حاجی ضمن پیشنهاد جلسه همفکری بین جوانان روستا جهت ارائه راه کار در تأمین اشتغال حمایت خود و مسئولین را جهت اجرایی کردن پیشنهادات اعلام کرد.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم با تبریک سوم خرداد ماه روز آزاد سازی خرمشهر گفت: در زمان دفاع مقدس همه به خاطر دین، ناموس و سرزمین شان از همه چیز خود گذشتند به فرمان رهبری چون امام گوش فرا دادند و حتی یک وجب از خاک کشور را هم به دشمن ندادند.

ایشان با اشاره به نام گذاری سال توسط مقام معظم رهبری به نام «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدییرت جهادی» از مردم خواست که با همدلی برای پیشرفت روستا تلاش کنند.

IMG_0411 copy

آقای حاجی در پایان ضمن تشریح وظایف نماینده به سؤالات حضار پاسخ گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *