آخرین اخبار

همنشینی با مردم با صفای روستای علی آباد ملا علی

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی پنجشنبه ۱۳۹۳/۳/۱همزمان با نماز مغرب و عشاء به مسجد امام زمان(عج) روستای علی آباد ملا علی رفت. آقای حاجی پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به همراه اهالی روستا به ایراد سخن پرداخت و ضمن شکر خداوند متعال […]

اشتراک گذاری
05 خرداد 1393
کد مطلب : 13814

IMG_4085 copy

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی پنجشنبه ۱۳۹۳/۳/۱همزمان با نماز مغرب و عشاء به مسجد امام زمان(عج) روستای علی آباد ملا علی رفت.

آقای حاجی پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به همراه اهالی روستا به ایراد سخن پرداخت و ضمن شکر خداوند متعال به خاطر حضور در بین مردم پر تلاش این روستا و همچنین تبریک سوم خرداد روز فتح خرمشهر ،به بیان خاطره ای از عملیات بیت المقدس پرداخت و گفت : شب در برابر دشمن صف کشی کردیم و گفتیم خداوندا! ما امشب هر آنچه داشتیم به صحنه آوردیم و بیشتر در توان مان نبود؛ خدایا ما را پیروز گردان. در این عملیات نوزده هزار عراقی تسلیم شدند حتی یک بسیجی ۱۵ ساله ۴۰ نفر عراقی را به اسارت گرفته بود.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم به دهه پیشرفت و عدالت که در آن قرار داریم اشاره نمود و افزود: در علم پزشکی و هسته ای، تولیدات نظامی و موارد بسیاری پیشرفت داشته ایم اما اگر این پیشرفت همراه با عدالت باشد، پیشرفت کامل و خوبی است و اگر جدا از عدالت باشد ما پیشرفت واقعی نداشته ایم.

آقای حاجی در پایان به سؤالات حضار پاسخ گفت.

IMG_4080 copy

در این برنامه آقای امیری بخشدار محترم حبیب آباد، آقای مرتضوی بخشدارمحترم مرکزی، آقای رویگری مدیر محترم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان برخوار، آقای کمالی مدیر محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان برخوار، دهیار و اعضای محترم شورای اسلامی روستا حضر داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *