آخرین اخبار

مرحله دوم سفیران خدمت درلایبید برگزارشد.

(عکس آرشیو) نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در راستای اجرای برنامه همنشینی با مردم  وسفیران خدمت ساعت ۱۵ جمعه ۱۳۹۳/۳/۰۲در مسجد المهدی(عج) شهر لای بید حضور یافت. آقای حاجی در سخنانی از اهالی این شهر به خاطر حضور در این جلسه تشکر کرد و از […]

اشتراک گذاری
05 خرداد 1393
کد مطلب : 13804

لایبید

(عکس آرشیو)

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در راستای اجرای برنامه همنشینی با مردم  وسفیران خدمت ساعت ۱۵ جمعه ۱۳۹۳/۳/۰۲در مسجد المهدی(عج) شهر لای بید حضور یافت.

آقای حاجی در سخنانی از اهالی این شهر به خاطر حضور در این جلسه تشکر کرد و از خداوند منان خواست تا در این جلسه که در روز تعطیل تشکیل شده مدد کندتا مشکلی ازمشکلات مردم مرتفع شود.

ایشان با بیان نام گذاری سال ۹۳ توسط مقام معظم رهبری این جلسه را یکی از ابعاد مدیریت جهادی عنوان کرد و ضمن تبریک ایام فتح خرمشهر به مذاکرات هسته ای اشاره نمود و گفت: ما خیلی به نتیجه بخش بودن این مذاکرات خوشبین نیستیم.

آقای حاجی مشکلاتی که توسط مردم بیان شد را مرور خواسته های گذشته دانست و از مسئولین خواست تا جهت رفع این مشکلات پیگیری لازم را انجام دهند.

ایشان افزود: مسئولین باید به فکر هزینه های زندگی و مسکن مردم باشند و باید در کنار این هزینه ها ایجاد در آمدی برای آنان فراهم گردد.

درابتدای این جلسه رییس شورای اسلامی شهرضمن تشکر از اجرایی شدن تعدادی از مصوبات ،توجه مدیران را به اجرای مابقی مصوبات خواستار شد.

سپس بخشدار میمه از مسولین دعوت کرد گزلرشی از روند مصوبات دور اول سفیران خدمت ارائه کنند.پس از پاسخ مدیران ،فرماندار محترم شاهین شهر ومیمه به جمع بندی جلسه  پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *