آخرین اخبار

پروژه دو‌ بانده شدن جاده علویجه از بودجه‌های ملی برخوردار نیست

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه دو ‌بانده شدن جاده علویجه از بودجه‌های ملی برخوردار نیست و بودجه‌های ملی باید به این پروژه اختصاص داده شود. حسینعلی حاجی‌دلیگانی با بیان اینکه پروژه دو‌ بانده شدن جاده علویجه از کمبود اعتبار رنج می‌برد، اظهار کرد: استان اصفهان بیشترین مالیات را […]

اشتراک گذاری
01 خرداد 1393
کد مطلب : 13770

جاده

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه دو ‌بانده شدن جاده علویجه از بودجه‌های ملی برخوردار نیست و بودجه‌های ملی باید به این پروژه اختصاص داده شود.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی با بیان اینکه پروژه دو‌ بانده شدن جاده علویجه از کمبود اعتبار رنج می‌برد، اظهار کرد: استان اصفهان بیشترین مالیات را در سطح کشور پرداخت می‌کند، اما متأسفانه این استان از نظر بودجه‌های ملی و استانی که در کشور توزیع می‌شود، در وضعیت نا‌مطلوبی قرار دارد.

وی با تأکید بر اینکه جاده علویجه یکی از جاده‌های خطرناک استان محسوب می‌شود و حوادث بسیاری در این جاده رخ می‌دهد و با توجه به این موضوع، دو ‌بانده شدن این جاده بسیاری ضرورت دارد، اضافه کرد: اختصاص بودجه‌های ملی برای دو‌ بانده شدن جاده علویجه ضرورت دارد، اما با وجود این موضوع پروژه دو ‌بانده شدن جاده علویجه از بودجه‌های ملی برخوردار نیست.

*‌ بودجه‌های ملی باید برای دو ‌بانده شدن جاده علویجه دریافت شود

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اداره کل راه و شهر‌سازی استان باید پیگیری‌های لازم به منظور استفاده از بودجه‌های ملی برای راه‌اندازی این پروژه را انجام بدهد، تصریح کرد: راه و شهر‌سازی استان باید این موضوع را دنبال کند و ماده ۲۱۵ قانون برنامه پنجم توسعه را برای برخورداری از بودجه‌های ملی اجرا کند تا پروژه دو ‌بانده شدن جاده علویجه در ردیف بودجه‌های ملی قرار بگیرد.

وی ادامه داد: همچنین راه و شهر‌سازی استان باید با فرمانداری نجف‌آباد هماهنگی‌های لازم را انجام بدهد تا پروژه دو ‌بانده شدن جاده علویجه از بودجه‌های استانی برخوردار شود.

حاجی دلیگانی با بیان اینکه اداره کل راه و شهر‌سازی استان باید درصدد استفاده از ماده ۲۱۵ قانون برنامه پنجم توسعه باشد، تا در بودجه سال ۹۴ اعتبارات ملی برای پروژه دو‌ بانده شدن جاده علویجه اختصاص داده شود، تأکید کرد: حدود هفت کیلومتر از جاده علویجه در حوزه شاهین‌شهر است و امیدواریم که بودجه‌های مورد نیاز برای راه‌اندازی این پروژه هر چه سریع‌تر اختصاص داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *