آخرین اخبار

آقای حاجی با بیان فرمایشی از مقام معظم رهبری(مدظله) که فرموده اند «اگر می خواهیم به بهشت برویم باید معیشت مردم را بهبود ببخشیم»

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی همزمان با اذان مغرب پنجشنبه ۱۳۹۳/۲/۲۵در راستای اجرای برنامه همنشینی با مردم به مسجد النبی (ص) شاهین شهر رفت. آقای حاجی پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به امامت حجت الاسلام باقری به ایراد سخن پرداخت و ضمن […]

اشتراک گذاری
31 اردیبهشت 1393
کد مطلب : 13753

IMG_2247 copy

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی همزمان با اذان مغرب پنجشنبه ۱۳۹۳/۲/۲۵در راستای اجرای برنامه همنشینی با مردم به مسجد النبی (ص) شاهین شهر رفت.

آقای حاجی پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به امامت حجت الاسلام باقری به ایراد سخن پرداخت و ضمن تشریح وظایف نماینده افزود: قانون گذاری و نظارت بر اجرای قانون از وظایف اصلی نماینده است و وظیفه دیگری که یک نماینده دارد انتقال مسائل مردم به مدیران و بیان مشکلات به مسئولین کشوری است.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم ابزار های قانونی دفاع از حقوق مردم توسط نماینده را تذکر، سؤال و استیضاح عنوان نمود و افزود: از وظایف دیگر نماینده اعلام موضع به موقع در خصوص مسائل مختلف کشور است.

ایشان به دهه ای که در آن هستیم اشاره نمود و گفت: این دهه را پیشرفت و عدالت نام گذاری کرده اند و خوشبختانه پیشرفت های خوبی در حوزه های مختلف داشته ایم و لی بایستی این پیشرفت با عدالت همراه باشد.

IMG_2244 copy

آقای حاجی با بیان فرمایشی از مقام معظم رهبری(مدظله) که فرموده اند «اگر می خواهیم به بهشت برویم باید معیشت مردم را بهبود ببخشیم» افزود: فاصله طبقاتی در دریافت حقوق مصداق بی عدالتی است و بنده در تذکر شفاهی از رئیس محترم جمهور خواستم تا با رسیدگی به این موضوع و ارائه لایحه به مجلس این مشکل را برطرف کند.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام خبر تأسیس دانشکده فنی و حرفه ای شاهین شهر، پیگیری هایی که در این جهت انجام شده بود را تشریح کرد و گفت: در سفر چهارم رئیس جمهور قبلی به استان اصفهان به یاری حق تعالی توانستیم مصوبه ایجاد منطقه ویژه هوایی در این منطقه را اخذ کنیم و با پیگیری های انجام شده سرمایه گذاری را برای ایجاد ان جذب کرده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *