آخرین اخبار

نماینده شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس: هیچ موضوع دیگری جز هسته‌ای قابل مذاکره نیست

خبرگزاری تسنیم: نماینده شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیام ما برای تیم مذاکره کننده استقامت و پایداری بر حقوق ملت است، گفت: ما از قبل اعلام کرده بودیم که تنها درباره مسائل هسته‌ای مذاکره می‌کنیم و هیچ موضوع دیگری قابل مذاکره نیست. حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، پیرامون […]

اشتراک گذاری
26 اردیبهشت 1393
کد مطلب : 13693

2014-05-10_212208

خبرگزاری تسنیم: نماینده شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیام ما برای تیم مذاکره کننده استقامت و پایداری بر حقوق ملت است، گفت: ما از قبل اعلام کرده بودیم که تنها درباره مسائل هسته‌ای مذاکره می‌کنیم و هیچ موضوع دیگری قابل مذاکره نیست.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، پیرامون ادعای یک مقام ارشد آمریکایی مبنی بر تصمیم ‌ایالات متحده بر افزودن موضوع موشک‌های بالستیک ایران جز مباحث هسته‌ای وین اظهار کرد: ما این صحبت ها را سناریو‌هائی می‌بینیم که از طرف صهیونیسم جهانی ارائه می‌شود تا آنها در مذاکرات به اهداف خودشان برسند.

وی خاطرنشان کرد: ما از قبل اعلام کرده بودیم که تنها درباره مسائل هسته‌ای مذاکره می‌کنیم و لاغیر؛ یعنی هیچ موضوع دیگری از نظر ما قابلیت مذاکره ندارد.

نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این سناریویی است که صهیونیست‌ها مطرح کردند، برای این است که بتوانند یک چهره غیر صلح‌طلب از ایران نشان بدهند و کاری کنند که افکار عمومی را برای مقاصد بعدی به دنبال خود بکشانند.

وی تصریح کرد: ما همان گونه که از تیم مذاکره کننده حمایت کامل داریم، اجازه هم نمی‌دهیم که پایشان را از آنچه که برایشان توسط مسئولان تعیین شده، جلوتر بگذارند؛ البته فکر نمی‌کنم ظریف آدمی باشد که غیر از چهارچوبی که از طرف نظام برایشان تعیین شده، ورود پیدا کنند یا تعهدی را بپذیرند.

حاجی افزود: آمریکا و صهیونیسم جهانی و عمله آن‌ها اروپائیان، در شرایط کنونی فشارهای خود را بسیار زیاد کرده تا این که بتوانند امتیاز بیشتری بگیرند اما پیام ما برای تیم مذاکره کننده استقامت و پایداری بر آن چه حق است و آن چه که منافع ملی کشور را تضمین می‌کند.

انتهای پیام/ ب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *