آخرین اخبار

حاجی در گز: با دریافت همیاری از مردم برای اتمام فاضلاب مخالفم.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی همزمان با اذان مغرب پنجشنبه ۱۳۹۳/۲/۱۸در مسجد جامع شهر گز حضور یافت تا همنشین مردم این شهر شود. این برنامه همنشینی نیز همانند برنامه همنشینی روستای مورچه خورت با ابتکار آقای بصیری فرماندار محترم شهرستان شاهین شهر و میمه با […]

اشتراک گذاری
23 اردیبهشت 1393
کد مطلب : 13668

IMG_1884 copy

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی همزمان با اذان مغرب پنجشنبه ۱۳۹۳/۲/۱۸در مسجد جامع شهر گز حضور یافت تا همنشین مردم این شهر شود.

این برنامه همنشینی نیز همانند برنامه همنشینی روستای مورچه خورت با ابتکار آقای بصیری فرماندار محترم شهرستان شاهین شهر و میمه با دعوت مدیران دستگاه های اجرایی شبیه به جلسه سفیران خدمت بود و با حضور مردم شریف گز مشکلات این شهر مورد بررسی قرار گرفت.

در ابتدای جلسه و پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء حجت الاسلام هاشمی امام جمعه محترم شهر گز ضمن خیر مقدم به مسئولین پاره ای از مشکلات را عنوان کرد.

پدر شهید والا مقام پاینده نیز در سخنانی با تشکر فراوان از آقای حاجی به خاطر پیگیری مطالبات مردم، خواستار توجه جدی اعضای شورای اسلامی به موضوع درمانگاه تأمین اجتماعی و حل مشکل زمین شد.

آقای علی عباسی رئیس محترم شورای اسلامی شهر گز ضمن خیر مقدم به مسئولین به بیان مشکلات شهر گز پرداخت و از آقای حاجی به خاطر پیگیری های مجدانه و در دسترس بودن ایشان تشکر کرد.

سپس بخشدار محترم مرکزی که محوریت اجرای جلسه به عهده ایشان بود جلسه را ادامه داد و ضمن قرائت هر مصوبه از مدیر مربوطه خواست تا پاسخگوی حوزه خود باشد.

آقای حاجی نیز در سخنانی با بیان جمله ای از مقام معظم رهبری(مد ظله) که می فرمایند «امروز بالاترین مبارزه با استکبار جهانی خدمت صادقانه به مردم است» ادامه داد: اگر ما مدیران بتوانیم خدمتی به مردم بکنیم بالاترین شکست را به ابر قدرت ها تحمیل کرده ایم و این جلسه نمونه و الگوی بسیار خوبی برای تمام نقاط منطقه است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به موضوع درمانگاه تأمین اجتماعی شهر گز و اقدامات انجام شده در این خصوص اشاره کرد و گفت: در حال حاضر مبلغ بیست میلیارد ریال جهت ساخت این درمانگاه آماده است و امیدواریم با حل مشکل زمین این مبلغ هزینه شود.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در خصوص فاضلاب شهر گز جلسات متعددی که برگزار کرده بود را یاد آوری کرد و گفت: ۵۰ میلیارد ریال جهت اتمام این پروژه نیاز است که در جلسات اخیر برخی از دوستان نظر داشتند این بودجه از مردم به صورت همیاری اخذ شود و بنده با توجه به شرایط سخت اقتصادی این قضیه را نپذیرفتم.

ایشان بااعلام خبر دریافت مبلغ ۶ میلیارد ریال از ردیف بودجه ۹۲ کل کشور افزود: در جلسه چند روز پیش که با حضور آقای امینی مدیرعامل محترم آب و فاضلاب استان داشتیم مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان نیز از ایشان قول گرفتیم و امیدوارم با شروع کار در آینده بقیه پول را هم بگیریم تا به مردم فشار وارد نشود.

IMG_1916 copy

آقای حاجی همت آقای امینی را در خصوص عملیاتی شدن اجرای باقیمانده پروژه آب شرب توسط سرمایه گذار خصوص خواستار شد.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم به موضوع آب کشاورزی و اقدامات انجام شده اشاره نمود و گفت: در جلسه ای که با حضور وزیر محترم نیرو در استانداری اصفهان برگزار شد به عنوان تنها نماینده مردم در مجلس ،به این جلسه رفتم و داد مردم استان به ویژه حوزه انتخابیه ام را به گوش وزیر رساندم.

ایشان تبدیل پروژه بهشت آباد از تونل آب به لوله آب را یک موضوع سیاسی دانست و گفت: بنده در این جلسه به آقای وزیر گفتم مصوبه شورای عالی آب در خصوص این پروژه کاملا سیاسی است و حق کشاورزان رنج دیده ما ضایع می شود کشاورزانی که در این چند سال خشکسالی نه کِشتی داشته اند و نه درآمدی ولی در عین حال قسط وام های کشاورزی آنها سررسیده و نمی توانند قسط های خود را پرداخت کنند و حتی خسارت هم به آنها داده نشده است.

IMG_1887 copy

درپایان ، آقای بصیری فرماندار محترم ضمن جمع بندی مطالب مدیران ،آقای حاجی را شخصی پر تلاش نام برد و افزود: بعضاً ساعت ۲ نیمه شب پیامهایی را که مردم برایشان ارسال کرده اند رابرای من می فرستند واین نشان تلاش شبانه روزی ایشان برای حل مشکلات مردم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *