آخرین اخبار

حاجی دلیگانی در گفتگو با بولتن نیوز: به حل و فصل استیضاح وزیر نیرو خوشبین نیستم

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در خصوص آخرین پیگیری استیضاح وزیر نیرو گفت: جلسه استیضاح وزیر نیرو قرار بود در هفته گذشته برگزار شود، به خاطر اینکه وزیر به ماموریت رفته بود و به دوشنبه هفته آینده موکول شد. گروه سیاسی- حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفتگو […]

اشتراک گذاری
23 اردیبهشت 1393
کد مطلب : 13664

2014-05-10_212245

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در خصوص آخرین پیگیری استیضاح وزیر نیرو گفت: جلسه استیضاح وزیر نیرو قرار بود در هفته گذشته برگزار شود، به خاطر اینکه وزیر به ماموریت رفته بود و به دوشنبه هفته آینده موکول شد.

گروه سیاسی- حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی بولتن نیوز با اشاره به روند استیضاح حمید چیت چیان وزیر نیرو گفت: هفته گذشته قرار بود جلسه ای میان استیضاح کنندگان و وزیر نیرو در هیئت رئیسه مجلس برگزار شود به جهت اینکه وزیر به ماموریت رفته بودند، تقاضا کردند که جلسه به هفته آینده موکول شود.

وی تصریح کرد:ما استیضاح را مطرح کردیم ولی هیئت رئیسه واسطه شده تا بتواند با مذاکرات مسائل را روشن کند ولی ما خوشبین نیستیم و در حال حاضر تا الان به هیچ نتیجه مشخصی نرسیده ایم.

عضو کمیسیون برنامه بودجه مجلس افزود:ما در عین حال مذاکره را ادامه می دهیم تا ببینیم وزیر نیرو به نظرات کارشناسی قانع می شود و نظرات را می پذیرد یا نه.

دلیگانی نماینده شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس گفت: به هر حال خواسته ما این است که اول نظر کارشناسی باشد، نه اینکه نظرات خلق الساعی که زیر بنای کارشناسی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *