آخرین اخبار

آقای حاجی در گفت‌وگو با تبسم : جهت اجرای پروژه فاضلاب شهری گز هزینه اضافه ی از مردم دریافت نگردد

حسینعلی حاجی: با فشار اقتصادی که بر معشیت مردم می باشد، نمی توان از مردم خودیاری و همیاری دریافت کرد و پیشنهاد دادم که هزینه ای اضافه ی دریافت نگردد. حسینعلی حاجی در گفت‌وگو با  تبسم  پیرامون جلسه فاضلاب شهری شهر گز برخوار گفت : جلسه ی  با مدیرعامل آب و فاضلاب استان  ، شورای اسلامی […]

اشتراک گذاری
17 اردیبهشت 1393
کد مطلب : 13604

حسینعلی حاجی: با فشار اقتصادی که بر معشیت مردم می باشد، نمی توان از مردم خودیاری و همیاری دریافت کرد و پیشنهاد دادم که هزینه ای اضافه ی دریافت نگردد.

حسینعلی حاجی در گفت‌وگو با  تبسم  پیرامون جلسه فاضلاب شهری شهر گز برخوار گفت : جلسه ی  با مدیرعامل آب و فاضلاب استان  ، شورای اسلامی شهر و شهرداری گز برخوار و فرماندارشهرستان شاهین شهر ومیمه تشکیل شد که  بسیار موثر، سازنده و مثبت بود و جهت اجرای شدن فاضلاب شهری شهر گزبرخوار طرح های و راهکارهای ارائه گردید.

عضو کمیسیون برنامه ،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان این که در سال گذشته  جهت اجرای شدن پروژه فاضلاب شهری گز نیاز به ۴ تومان میلیارد اعتبارپیش بینی شده بود،  تصریح کرد : با آخرین برآوردها جهت عملیاتی شدن و تسریع در پروژه نیاز به ۵ میلیارد تومان اعتبار می باشد.

وی با اشاره مصوبات قبلی در خصوص خودیاری و همیاری شهروندان گزی جهت اجرای پروژه گفت : با فشار اقتصادی که بر معشیت مردم می باشد، نمی توان از مردم خودیاری و همیاری دریافت کرد و پیشنهاد دادم که هزینه ای اضافه ی دریافت نگردد.

حاجی دلیگانی به تشریح پیشنهاد خود پرداخت و گفت: بر اساس این پیشنهاد، آب پساب تصفیه خانه شاهین شهر بصورت رایگان در اختیار شهرداری گز جهت مصرف در فضای سبز شهر قرار گیرد و ما به ازای ارزش آن را شهرداری گز در قالب همیاری و خودیاری به آب وفاضلاب پرداخت نماید.

وی با تاکید بر برداشتن فشار سنگین مشکلات اقتصادی از روی دوش مردم ادامه داد: درصدد جذب اعتبارات  دولتی جهت اجرای شدن و رفع موانع فاضلاب شهری شهر گز می باشم .

نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر ومیمه، برخوار تصریح کرد :مصوب شد پروژه فاضلاب شهر شهر گزبرخوار از تاریخ ۱۰ خردادماه سال جاری عملیاتی و اجرای شود  و ظرف مدت ۱۸ ماه تکمیل گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *