آخرین اخبار

نا رضایتی شدید آقای حاجی از عدم تخصیص آب کشاورزی!

به دنبال شیوع زمزمه هایی مبنی بر رها سازی آب در کانال نکو آباد، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ضمن تماس با مدیر عامل محترم شرکت آب منطقه ای استان اصفهان مراتب اعتراض شدید خود را از عدم تخصیص آب کشاورزی به کانال های بل […]

اشتراک گذاری
15 اردیبهشت 1393
کد مطلب : 13574

2014-05-05_2055551

به دنبال شیوع زمزمه هایی مبنی بر رها سازی آب در کانال نکو آباد، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ضمن تماس با مدیر عامل محترم شرکت آب منطقه ای استان اصفهان مراتب اعتراض شدید خود را از عدم تخصیص آب کشاورزی به کانال های بل و حاجی آباد اعلام کرد.

آقای میر محمد صادقی با تشریح چگونگی تخصیص آب به باغات در حال شرب، جهت پیگیری خواسته آقای حاجی اعلام آمادگی کرد.

در پی این تماس، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه ای به استاندار محترم اصفهان خواستار ایفای حقوق کشاورزان منطقه شد. آقای زرگرپور نیز ضمن تماس تلفنی با آقای حاجی قول مساعد داد موضوع را پیگیری کند.

معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا نیز در تماس تلفنی با نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی بر اجرای کامل صورتجلسه تنظیمی با ایشان مبنی بر تخصیص آب کشاورزی به دو منطقه شاهین شهر و برخوار تأکید کرد.

آقای میدانی با تشکر از پیگیری های آقای حاجی در این خصوص به وی اطمینان داد شخصاً پیگیر موضوع شده و نتیجه را به استحضار ایشان برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *