آخرین اخبار

جلسه با معاون محترم امور عمرانی استانداری جهت رفع مشکلات مسکن مهر

پس از دعوت آقای حاجی از معاون محترم هماهنگی امورعمرانی استانداری اصفهان و بازدید میدانی از جاده دیسمان به شهر گز در تاریخ ۱۳۹۳/۱/۳۰که با حضور مدیر کل محترم راه و شهرسازی استان انجام شد جهت تصمیم گیری و تبادل نظر در این خصوص و همچنین رفع مشکلات مسکن مهر شاهین شهر جلسه ای ساعت […]

اشتراک گذاری
13 اردیبهشت 1393
کد مطلب : 13542

IMG_1527 copy

پس از دعوت آقای حاجی از معاون محترم هماهنگی امورعمرانی استانداری اصفهان و بازدید میدانی از جاده دیسمان به شهر گز در تاریخ ۱۳۹۳/۱/۳۰که با حضور مدیر کل محترم راه و شهرسازی استان انجام شد جهت تصمیم گیری و تبادل نظر در این خصوص و همچنین رفع مشکلات مسکن مهر شاهین شهر جلسه ای ساعت ۱۳:۳۰ شنبه ۱۳۹۳/۲/۸در محل دفتر آقای طرفه تشکیل شد.

در این جلسه که آقای مهندس محمود زاده مدیر کل محترم راه و شهرسازی استان و مسئولان شهرستان شاهین شهر و میمه نیز حضور داشتند آقای حاجی ضمن تشکر از آقای مهندس طرفه، مشکلات مسکن مهر شاهین شهر را تک  تک برشمرد و از آقای مهندس محمود زاده به عنوان نماینده دولت خواست حامی مردم باشد.

ایشان به نزدیک بودن آغاز سال تحصیلی ۹۳-۹۴ اشاره کرد و افزود: کسانی که با مشکلات فراوان توانسته اند صاحب خانه شوند و اکنون تعدادی از آنها در این واحد ها ساکن شده و تعدادی هم درحال تحویل هستند و تا مهر ماه در این خانه ها ساکن می شوند برای تحصیل فرزندانشان باید چکار کنند؟ لازم است تا قبل از آغاز سال تحصیلی جدید چاره ای اندیشیده شود.

IMG_1531 copy

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم ارتقاء امنیت این نقطه از شهر را با توجه به رشد زیاد جمعیتی که در پی خواهد داشت ایجادو ساخت کلانتری را اجتناب ناپذیر عنوان نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *