آخرین اخبار

آقای قطبی : فقط آقای حاجی توانست این مصوبه را از دولت اخذ کند و اگر زحمات ایشان نبود به هیچ وجه نمی توانستیم چنین طرح مفیدی را داشته باشیم

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۸ یکشنبه ۱۳۹۳/۲/۷با مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان جلسه ای جهت رفع مشکلات ایجاد شهرک چاپ و نشر استان در شهرستان برخوار، در محل فرمانداری این شهرستان برگزار نمود. آقای حاجی ضمن خیر مقدم به […]

اشتراک گذاری
13 اردیبهشت 1393
کد مطلب : 13537

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۸ یکشنبه ۱۳۹۳/۲/۷با مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان جلسه ای جهت رفع مشکلات ایجاد شهرک چاپ و نشر استان در شهرستان برخوار، در محل فرمانداری این شهرستان برگزار نمود.

IMG_1548 copy

آقای حاجی ضمن خیر مقدم به حجه الاسلام والمسلمین قطبی ایجاد هرچه سریعتر این شهرک را در جهت پیشرفت و رفاه مردم مهم ارزیابی نمود و گفت: با توجه به نام گذاری سال ۹۳ توسط مقام معظم رهبری که سال فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی ،ایجاد شهرک چاپ و نشر می تواند گامی بلند در جهت تحقق این امر باشد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم به امتیازاتی که دولت برای این شهرک ها ارائه میدهد اشاره نمود و افزود: اصفهان که مهد تمدن ایران اسلامی با ظرفیت های بسیاری است می تواندبه جایگاه واقعی و اصلی خود دست یابد.

IMG_1547 copy

آقای قطبی مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان نیز از پیگری های آقای حاجی جهت اخذ این مصوبه تشکر کرد و گفت: فقفط آقای حاجی توانست این مصوبه را از دولت اخذ کند و اگر زحمات ایشان نبود به هیچ وجه نمی توانستیم چنین طرح مفیدی را داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *