آخرین اخبار

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان شاهین شهر و میمه

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان شاهین شهر و میمه که یکشنبه ۱۳۹۳/۲/۷تشکیل شد، شرکت کرد. آقای حاجی به طرح خوش حجابی موسسه ریحانه النبی اشاره کرد و گفت: طرحی در جهت ترویج حجاب در دبستان های شاهین شهر توسط […]

اشتراک گذاری
13 اردیبهشت 1393
کد مطلب : 13532

IMG_1480 copy

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان شاهین شهر و میمه که یکشنبه ۱۳۹۳/۲/۷تشکیل شد، شرکت کرد.

آقای حاجی به طرح خوش حجابی موسسه ریحانه النبی اشاره کرد و گفت: طرحی در جهت ترویج حجاب در دبستان های شاهین شهر توسط موسسه ریحانه النبی در سال تحصیلی گذشته به اجرا در آمد .به دلیل موفقیتی که داشت در سال جدید نیز در حال اجرا ست و تکمیل کننده آن طرح خوش حجابی است که هم کسانی که در این طرح به حجاب برتر روی آورده اند را از گزند آسیب ها حفظ خواهد کرد.

IMG_1483 copy

 وی ضمن تشکر از مسولین محترمی که با استقبال از پیشنهاد ایشان مراتب اجرای این طرح رادر مدارس شاهین شهرفراهم کردند،خواستار توجه جدی برای اجرای طرح خوش حجابی درراستای فرمایش رهبر معظم انقلاب ونامگذاری سال ۱۳۹۳در اهمیت ویژه به مقوله فرهنگی حجاب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *