آخرین اخبار

همنشینی با مردم در مسجد جامع محله اسلام آباد شهر خورزوق

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی دوشنبه ۱۳۹۳/۲/۸جهت اجرای برنامه همنشینی با مردم به مسجد جامع محله اسلام آباد شهر خورزوق رفت. آقای حاجی نماز مغرب و عشاء را به همراه نماز گزاران این مسجد اقامه نمود و سپس به ایراد سخن پرداخت. عضو هیأت رئیسه […]

اشتراک گذاری
10 اردیبهشت 1393
کد مطلب : 13523

IMG_1550 copy

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی دوشنبه ۱۳۹۳/۲/۸جهت اجرای برنامه همنشینی با مردم به مسجد جامع محله اسلام آباد شهر خورزوق رفت.

آقای حاجی نماز مغرب و عشاء را به همراه نماز گزاران این مسجد اقامه نمود و سپس به ایراد سخن پرداخت.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را پیشتیبان محکمی برای مذاکرات و جلوگیری از زیاده خواهی عنوان نمود و گفت: مقام معظم رهبری (مدظله) برای این مذاکرات خط قرمز هایی را تعیین نمودند که از جمله این ها مذاکره فقط و فقط در خصوص مسائل هسته ای است و زیاده خواهی غرب در خصوص بحث حقوق بشر و اطلاعات موشکی به هیچ وجه پذیرفته نیست.

ایشان با تأکید بر اینکه حسن نیت آمریکائی ها در مذاکرات برای ما تأئید شده نیست، افزود: آنها در بحث هسته ای اطلاعات دانشمندان ما را گرفته اند و به اسرائیلی ها دادند و بهترین دانشمندان ما را ترور کردند.

آقای حاجی با اشاره به قطعنامه سخیف اروپائی ها این قطعنامه را مقدمه فشار بر کشورمان دانست و گفت: این قطعنامه برای باز کردن موضوعات غیر از  هسته ای است و می خواهند ایران اسلامی را تحت فشار خود قرار دهند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک روز شوراها به مردم و اعضای محترم شوراهای اسلامی وظیفه نماینده را انتقال پیام مردم به مسولان در سطح ملی عنوان کرد و اضافه نمود: تلاش در جهت قانون گذاری صحیح و در جهت رفع مشکلات مردم و اعلام موضع درست و بجا از مهمترین وظایف نماینده مردم در مجلس است.

IMG_1566 copy

آقای حاجی در پایان به سئوالات حضار پاسخ گفت.

دراین جلسه آقای عبدانی فرماندار محترم شهرستان برخوار، آقای بابائی رئیس محترم شورای اسلامی شهر خورزوق و آقای حجازی شهردار محترم شهر خورزوق نیز حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *