آخرین اخبار

به ابتکار فرماندارصورت گرفت؛ تلفیق برنامه های همنشینی و سفیران خدمت در مورچه خورت!

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی مقارن اذان مغرب یکشنبه ۱۳۹۳/۲/۷به مسجد امام حسین(ع) روستای مورچه خورت رفت تا همنشین اهالی این روستا شود. دراین برنامه همنشینی که با حضور آقای بصیری فرماندار محترم شهرستان شاهین شهر و میمه، آقای اعتمادی بخشدار محترم بخش مرکزی، جناب […]

اشتراک گذاری
10 اردیبهشت 1393
کد مطلب : 13516

IMG_1507 copy

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی مقارن اذان مغرب یکشنبه ۱۳۹۳/۲/۷به مسجد امام حسین(ع) روستای مورچه خورت رفت تا همنشین اهالی این روستا شود.

دراین برنامه همنشینی که با حضور آقای بصیری فرماندار محترم شهرستان شاهین شهر و میمه، آقای اعتمادی بخشدار محترم بخش مرکزی، جناب سرهنگ قربانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، آقای شفیعی مدیر محترم آموزش و پرورش شاهین شهر، آقای کشفی مدیر محترم مدیرت جهاد کشاورزی، آقای ریاحی رئیس محترم اداره آب و فاضلاب روستایی، آقای دانایی مدبر محترم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، آقای دکتر روستا مدیر شبکه بهداشت و درمان، آقای کرمی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت، آقای شکرالهی رئیس امور برق، آقای پور مهدی رئیس اداره ورزش و جوانان، معاون محترم اداره منابع طبیعی و آبخیزداری، آقای شنتیایی رئیس اداره حفاظت محیط زیست و آقای چهرازی سرپرست محترم میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شکل جلسه سفیران خدمت به خود گرفته بود پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء حجت الاسلام طهماسبی امام جماعت محترم ضمن خیر مقدم به آقای حاجی و مسئولان محترم اجرایی شهرستان مشکلات روستای مورچه خورت را برشمرد و گفت: خداوکیلی شما یک کار، برای ما بکنید بهتر از صد کار است که فقط حرف ان را بزنید.

پس از آن مدیران دستگاه ها به اقدامات انجام شده در خصوص مصوبات سفیران خدمت که در تاریخ ۱۳۹۱/۳/۳۰برگزار شده بود پرداختند.

IMG_1517 copy

آقای بصیری فرماندار محترم شهرستان شاهین شهر و میمه نیز پس از ارائه توضیحات مسئولان ضمن اشاره به جاده ترانزیتی این روستا از اداره راه و شهرسازی خواست در خدمت رسانی به این نقطه کوتاهی نکند.

ایشان آقای حاجی را یک نعمت برای شهرستان عنوان نمود و اضافه کرد: ایشان شبانه روزی برای مردم تلاش می کند و مرتب در حال پیگیری امور مردم است.

در پایان این برنامه آقای حاجی ضمن تشکر از فرماندار محترم و مدیرانی که پاسخگوی مسائل مربوط به حوزه خود بودند و مدیرانی که مصوبه مربوط به خود را اجرایی نمودند ابراز امیدواری کرد با پیگیری فرماندار محترم مابقی مصوبات نیز به منصه اجرا در آید.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به مشکل اصلی این روستا یعنی عدم وجود آب شیرین اشاره نمود و گفت: در سفری که مدیر عامل شرکت مهندسی اب و فاضلاب کشور به این شهرستان داشت با معاون ایشان در این روستا حضور داشتیم و از نزدیک این موضوع را مورد بررسی قرار دادیم.

ایشان در همین خصوص ادامه داد: پس از این بازدید میدانی جلسات مکرری با مسئولان مربوطه درتهران واستان داشتیم و البته با وجود وضعیت نا مطلوب بودجه های دولتی و کاهش شدید اعتبارات، اخیراً توانستیم مجوز تخصیص آب را دریافت کنیم.

IMG_1514 copy

آقای حاجی انعکاس مشکلات ارگ و کاروانسرا به اداره کل میراث فرهنگی را موردتأکید قرارداد و گفت: در خصوص فضای آموزشی با آقای مهندس سجاد مدیر کل نوسازی مدارس استان اصفهان گفتگو کردیم و یک سهمیه برای مورچه خورت در نظر گرفته شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *