آخرین اخبار

آقای بصیری در جلسه شورای اداری: وجودچنین نماینده ای دلسوز و آگاه به مسائل اجرائی غنیمتی بزرگ برای ماست.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری شهرستان شاهین شهر و میمه که ساعت ۱۷ شنبه ۱۳۹۳/۲/۶تشکیل شد، شرکت کرد. آقای حاجی در سخنانی از فرماندار محترم به جهت تشکیل جلسه در زمان غیر اداری که باعث خشنودی مردم می شود و همچنین […]

اشتراک گذاری
09 اردیبهشت 1393
کد مطلب : 13495

IMG_1436 copy

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری شهرستان شاهین شهر و میمه که ساعت ۱۷ شنبه ۱۳۹۳/۲/۶تشکیل شد، شرکت کرد.

آقای حاجی در سخنانی از فرماندار محترم به جهت تشکیل جلسه در زمان غیر اداری که باعث خشنودی مردم می شود و همچنین از اعضای شورای اداری که در بعد از ظهر با اشتیاق به این جلسه آمده اند تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد روزی  تمام جلسات ادارات ، بعد از ظهر ها برگزار گردد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی براولویت قرار دادن نیروی های بومی در بحث سرمایه گذاری و انجام پروژه ها تأکید کرد و گفت: اعتبار ۷۰۰ میلیارد ریالی جهت خشکسالی به استان تخصیص یافت که فقط ۸۵۰ میلیون تومان به این شهرستان اختصاص یافته که بسیار کم است.

ایشان ادامه داد: هر مدیری که امروز ساکت بنشیند که پول به او بدهند بداند که کاملاً اشتباه می کند. از در آمد های تملک دارایی حدود ۳۳% اختصاص یافته است و بایستی در همین حد هم پیگیری و اخذ شود. مبادا مدیری دنبال نکند و اجحاف به شهرستان شود و از فرماندار محترم می خواهم هر مدیری که بتواند بیشترین سهم را از استان بگیرد مورد تشویق قراردهد.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی آمادگی خود جهت پیگیری از طریق مسئولان بالا دستی را اعلام و خاطر نشان ساخت: بنده همواره اعلام کرده ام، کارهایی که در تهران و از طریق مرکز بایستی دنبال شود را آمادگی دارم و بابت این موضوع از مدیران دستگاه هایی که وقت مرا گرفته اند تشکر می کنم.

ایشان به طرح جامع خدمات شهری نیز اشاره کرد و افزود: این طرح هم اکنون در مجلس در حال بررسی است ولی دستگاه های خدمات رسان با این طرح مخالفت می کنند.

آقای حاجی ضمن تأکید بر وضعیت بحرانی فاضلاب فرسوده شاهین شهر ادامه داد: در خصوص شبکه فاضلاب و فرسودگی آن به صورت کتبی به وزیر محترم نیرو اعلام کردم و از او خواستم تا با اعزام هیأتی جهت بازدید میدانی هر سریعتر چاره اندیشی کنند.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم موضوع آب را مهمترین مشکل استان عنوان نمود و افزود: جلسه ای مورخ ۱۳۹۳/۱/۱۹در استانداری اصفهان با حضور وزیر محترم نیرو تشکیل شد که بنده صرفاً جهت شرکت در این جلسه با وجودی که دعوت هم نشده بودم به اصفهان آمدم و اعتراضم را جهت مصوبه شورای عالی آب اعلام کردم و خواستم که به کارشناسی های ۱۲ سال اخیر در این طرح عمل کنند.

ایشان ضمن انتقاد به نشریه های استان جهت اطلاع رسانی به مردم گفت: در استان های همجوار همه دست به دست هم داده اند تا اجرای تونل بهشت آباد را منحل کنند و لازم هست که روزنامه ها و نشریه های استان به مردم اطلاع رسانی دقیق انجام دهند.

آقای بصیری فرماندار محترم شهرستان شاهین شهر و میمه نیز در سخنانی ضمن تشکر از آقای حاجی به خاطر پیگیری هایی که در خصوص مشکلات شهرستان انجام می دهند گفت: وجود نماینده دلسوز و آگاه به مسائل اجرائی و دارای ارتباط قوی و محکم با مرکز کشور غنیمتی بزرگ برای ماست که بایستی به نحو احسن از وجود این عزیز بهره ببریم.

ایشان رعایت نظم و انظباط اداری و برخورد مناسب با ارباب رجوع را از وظایف اصلی ادارات و دستگاه ها عنوان و افزود: ارزشیابی از دستگاه ها و ادارات را شروع کرده ایم و انتظار داریم که ادارات در خدمت رسانی به مردم کوتاهی نکنند و ضمن تعامل سازنده با رسانه ها پاسخگوی عملکرد خود به مردم باشند.

IMG_1434 copy

رئیس شورای اداری شاهین شهر و میمه اولویت کار دستگاه های اجرایی را جذب سرمایه دانست و گفت: همه دستگاه ها موظف به همکاری برای استقرار واحدهای سرمایه گذاری هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *