آخرین اخبار

آقای حاجی: حضور در بین شما مردم باعث خیر و برکت است

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در راستای اجرای برنامه همنشینی با مردم، شنبه ۱۳۹۳/۲/۶همزمان با اذان مغرب به مسجد حضرت ابالفضل(ع) خیابان شیخ بهائی شاهین شهر رفت. آقای حاجی پس از نماز مغرب و عشاء به ایراد سخن پرداخت و از نمازگزاران جهت حضورشان و […]

اشتراک گذاری
09 اردیبهشت 1393
کد مطلب : 13489

IMG_1467 copy

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در راستای اجرای برنامه همنشینی با مردم، شنبه ۱۳۹۳/۲/۶همزمان با اذان مغرب به مسجد حضرت ابالفضل(ع) خیابان شیخ بهائی شاهین شهر رفت.

آقای حاجی پس از نماز مغرب و عشاء به ایراد سخن پرداخت و از نمازگزاران جهت حضورشان و از حجت الاسلام رستمی نژاد امام جماعت محترم مسجد برای ایده ابتکاری ایشان که دعوت از مسئولان محترم جهت حضور در این برنامه بود تشکر کرد.

ایشان با بیان اینکه همین حضور در بین شما باعث خیر و برکت است ابراز امیدواری کرد: انشاءالله در مرتبه بعدی که در این مسجد حضور می یابیم با اجرایی شدن قول مسئولان اجرایی ،شرمنده مردم نباشیم.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم ضمن تشریح برنامه همنشینی با مردم که در مساجد شهرها و روستاهای حوزه ی انتخابیه برگزار می گردد به تشریح وظایف نماینده پرداخت و تاکید کرد: وظیفه نماینده انتقال صدای مردم به مسئولان اجرایی است و وظیفه داریم مسائل و مشکلات شما مردم عزیز را به گوش مسئولان بالادستی کشور برسانیم که بحمدالله در این زمینه بنده در راستای احقاق حق مردم همه تلاشم را انجام داده و خواهم داد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به اخذ مصوبه ای در سفرچهارم استانی دولت دهم به استان اصفهان نیز اشاره کرد و گفت: در سفر چهار دولت دهم به این استان با پیگیری هایی که انجام دادیم توانستیم چهار مصوبه بگیریم که یکی از آنها ایجاد منطقه ویژه اقتصادی هوایی در این منطقه است که برای اولین بار در کشور انجام خواهد شد که البته با سرمایه گذاران نیز جهت این امر مذاکراتی انجام داده ایم.

ایشان یکی از مشکلات مهم در این شهرستان را عدم تناسب مدرک جوانان تحصیل کرده با اشتغال موجود در شهرستان عنوان کرد و گفت: در راستای رفع معضل بیکاری و به سبب صنعتی بودن شهرستان و وجود شهرک های صنعتی و کارخانجات در شهرستان پیگیر شدیم و مجوز ایجاد آموزشکده فنی و حرفه ای در شاهین شهر را در سال گذشته اخذ کردیم و تا کنون جهت راه اندازی و مکان آن نیز جلسات متعددی را برگزار کرده ایم.

IMG_1448 copy

لازم به ذکر است که در این جلسه حجت الاسلام ملکیان امام جمعه محترم شاهین شهر، آقای بصیری فرماندار محترم شهرستان شاهین شهر و میمه و آقای ذاکری هرندی شهردار محترم شاهین شهر نیز حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *