آخرین اخبار

حضور روسای کمیسیونهای تخصصی مشورتی درصحن علنی مجلس شورای اسلامی

روسای کمیسیون های تخصصی مشورتی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز سه شنبه ۱۳۹۳/۲/۲جهت آشنایی هر چه بیشتر با امر قانون گذاری در مجلس شورای اسلامی حضور یافتند. حضور در صحن علنی مجلس و مشاهده نزدیک از مذاکرات صحن علنی مجلس شورای اسلامی اولین برنامه […]

اشتراک گذاری
07 اردیبهشت 1393
کد مطلب : 13477

روسای کمیسیون های تخصصی مشورتی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز سه شنبه ۱۳۹۳/۲/۲جهت آشنایی هر چه بیشتر با امر قانون گذاری در مجلس شورای اسلامی حضور یافتند.

حضور در صحن علنی مجلس و مشاهده نزدیک از مذاکرات صحن علنی مجلس شورای اسلامی اولین برنامه روسای کمیسیون های تخصصی مشورتی بود که با خیر مقدم توسط هیأت رئیسه مجلس همراه بود.

IMG_6478 copy

آقای حاجی ضمن حضور در قسمت میهمانان صحن علنی به ایشان  خیر مقدم گفت و گزارشی از نحوه برگزاری جلسه ارائه داد.

سپس جلسه ای با حضور آقای مهندس باهنر نایب رئیس محترم مجلس شورای اسلامی در محل سالن اجلاس هیأت رئیسه تشکیل گردید.

آقای حاجی ضمن تشکر از آقای باهنر اعضای حاضر را معرفی و به تشریح عملکرد کمیسیون ها پرداخت.

IMG_6565 copy

آقای مهندس باهنر نیز در سخنانی ضمن تشکر از آقای حاجی به دلیل توجه ویژه به مباحث مهم مجلس تشکیل کمیسیون های تخصصی مشورتی را در راستای توجه آقای حاجی به طرح ها و لوایح مهم دانست و ابراز امیدواری کرد نظرات و پیشنهادات اعضای مشورتی این کمیسیون ها در تصویب طرح ها و لوایح مثمر ثمر باشد.

نایب رئیس محترم مجلس شورای اسلامی وظیفه این کمیسیون ها را بررسی مسائل و مشکلاتی که ممکن است باعث ضرر و زیان و آسیب به کشور باشد عنوان و افزود: پیشنهادات مربوطه و جمع بندی نظرات تخصصی و نظارتی مرمی به نماینده شما آقای حاجی کمک شایانی جهت اظهار نظر و به ثمر رساندن وظایف نمایندگی خواهد نمود و نقطه عطفی در فعالیت های نماینده و کمک به تصویب قوانین جامع و کامل خواهد شد.

ایشان در پایان برای آقای حاجی و همراهانش آرزوی توفیق خدمت گذاری کرد و گفت: بنده با همه توان در خدمت شما عزیزان و آقای حاجی هستم.

IMG_6621 copy

پس از این جلسه، نشست هماهنگی روسای کمیسیون ها برگزار گردید.

آقای گلبازخانیان مشاور تقنینی آقای حاجی به حضار خیر مقدم گفت و در خصوص ظرفیت کارشناسی افراد زیر مجموعه کمیسیون ها، نوع عملکرد مجلس شورای اسلامی، عملکرد کمیسیون های مجلس توضیحاتی ارائه داد.

در ادامه آقای حق شناس رئیس دفتر نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی به اقدامات انجام شده در خصوص تشکیل کمیسیون های تخصصی و مشورتی در گذشته اشاره نمود.

آقای حاجی نیز در سخنانی ضمن تشکر و قدردانی از حضار به جذب افراد معتمد و متخصص در کمیسیون ها تأکید کرد و گفت: اثر گذاری این کمیسیون ها جهت تصمیم گیری درست نمایندگان بسیار مهم است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم پیشنهادات و تصمیم گیری های این کمیسیون ها را در سطح ملی عنوان نمود و افزود: نظرات شما باید در قالب کل کشور و جامعه باشد تا بتواند برای نظام مقدس مان مثمر ثمر باشد.

IMG_6469 copy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *