آخرین اخبار

حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با تسنیم: رئیس‌جمهور مانع دفن “ریچارد فرای” شود

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس گفت: احتمال دفن جاسوس آمریکایی در اصفهان اعتراض مردم این استان را برانگیخت، لذا نمایندگان استان اصفهان از رئیس‌جمهور می‌خواهند با این اقدام ناپخته مخالفت کند. حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اشاره به نامه نمایندگان اصفهان […]

اشتراک گذاری
25 فروردین 1393
کد مطلب : 13389

2014-04-14_001916

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس گفت: احتمال دفن جاسوس آمریکایی در اصفهان اعتراض مردم این استان را برانگیخت، لذا نمایندگان استان اصفهان از رئیس‌جمهور می‌خواهند با این اقدام ناپخته مخالفت کند.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اشاره به نامه نمایندگان اصفهان به رئیس جمهور در اعتراض به برخی اخبار مبنی بر دفن جاسوس آمریکایی در این شهر اظهار داشت: پس از اینکه شنیده شد احتمال دارد جسد جاسوس آمریکایی در اصفهان دفن شود، موجی از اعتراضات خصوصاً بین مؤمنین اصفهان برپا شد و در نماز جمعه این هفته اصفهان نیز هم مردم نمازگزار و هم آیت‌الله مهدوی امام جمعه موقت اصفهان مخالفت خود را با این اقدام نسنجیده بیان کردند.

وی ادامه داد: در همین راستا نامه‌ای از سوی بنده خطاب به رئیس جمهور تهیه و به امضای ۸ نفر از نمایندگان استان اصفهان رسید، تا وی با این اقدام ناپخته مخالفت کند.

این نماینده مجلس بر همین اساس تصریح کرد: در عین حال خبر کذب از قول یکی از نمایندگان اصفهان که گفته بود، نمایندگان از نوشتن نامه به رئیس‌جمهور منصرف شده‌اند، را تکذیب و تأکید می‌کنم که این نامه برای رئیس جمهور فرستاده شده و رونوشتی از نامه هم برای دفتر مقام معظم رهبری، ستادکل نیروهای مسلح، وزیر امور خارجه، وزیر اطلاعات، شورای هماهنگی ائمه جمعه،‌ امام جمعه اصفهان، استاندار اصفهان، شورای شهر و شهردار اصفهان ارسال شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ریچارد نلسون فرای جاسوس سازمان سیای آمریکا پیش از مرگش وصیت کرده بود که در حاشیه زاینده‌رود اصفهان دفن شود که این موضوع با مخالفت مردم ایران مواجه شد.

انتهای پیام/*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *