آخرین اخبار

جزئیات دیدار ۵ دقیقه‌ای روحانی با نمایندگان؛ روحانی:نمایندگان مجلس در انصراف مردم از دریافت یارانه به ما کمک کنند

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس‌جمهور در دیدار نمایندگان گفت، از مردم در خواست می‌کنیم با انصراف از دریافت یارانه نقدی ما را در صرف این اعتبارات در بخش‌های دیگر یاری کنند. به گزارش مشرق، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به دیدار تعدادی […]

اشتراک گذاری
18 فروردین 1393
کد مطلب : 13303
نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس‌جمهور در دیدار نمایندگان گفت، از مردم در خواست می‌کنیم با انصراف از دریافت یارانه نقدی ما را در صرف این اعتبارات در بخش‌های دیگر یاری کنند.
به گزارش مشرق، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به دیدار تعدادی از نمایندگان مجلس با رئیس‌جمهور گفت: این دیدار در حد یک دیدار ۵ دقیقه‌ای بود و در حد تبریک سال نو بود.وی ادامه داد: رئیس‌جمهور در این جلسه عنوان کرد که ما اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها را آغاز کرده‌ایم و مردم باید تا با انصراف از یارانه نقدی به ما در صرف این اعتبارات در بخش‌های دیگر کمک کنند.

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: رئیس‌جمهور همچنین گفت که از شما نمایندگان نیز می‌خواهیم در انصراف مردم از دریافت یارانه نقدی در مرحله دوم به ما کمک کنید.

وی افزود: محلی که برای برگزاری این جلسه انتخاب شده بود ۳۰ صندلی بیشتر نداشت و تعدادی از نمایندگان سرپا و حتی پشت در ایستاده بودند که این موجبات ناراحتی تعدادی از نمایندگان را در پی داشت.

منبع: فارس
ضمنا این خبر در -نیوز۱۱۰-جهان نیوز-صلح نیوز-هجرت نیوز-الف-رویش نیوز- خبرنامه دانشجویان-مناظره-نسیم سرخس-شهدای ایران-آنلاین ۱۱۰- حقوق نیوز هم منتشر شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *