آخرین اخبار

آقای حاجی :اگر می خواهیم راه شهدا را ادامه دهیم فقط ذکر از آنها کافی نیست باید به مردم خدمت کنیم.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در اولین جلسه شورای اداری شهرستان برخوار در سال ۹۳ که به پیشنهاد ایشان جهت بهره وری از زمان و عدم صرف وقت برای دیدار نوروزی  مدیران در روز های کاری ایام نوروز ، در جوار حرم مطهر امامزاده ابراهیم (ع) (امامزاده نرمی) تشکیل […]

اشتراک گذاری
16 فروردین 1393
کد مطلب : 13250

IMG_0736 copy

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در اولین جلسه شورای اداری شهرستان برخوار در سال ۹۳ که به پیشنهاد ایشان جهت بهره وری از زمان و عدم صرف وقت برای دیدار نوروزی  مدیران در روز های کاری ایام نوروز ، در جوار حرم مطهر امامزاده ابراهیم (ع) (امامزاده نرمی) تشکیل شد، شرکت کرد.

آقای حاجی ضمن عرض تبریک به مناسبت آغاز سال نو در بخش اول سخنان خود با طرح این سؤال که علت گرد هم آمدن ما در شروع سال چیست؟، گفت: غیر از تناسب این مراسم با نام گذای سال توسط رهبر فرزانه انقلاب از جهت فرهنگی و اقتصادی یک نکته دیگر هم دارد و آن این است که در کنار این امامزادگان واجب التعظیم(ع) و کنار تربت پاک شهیدان جمع شده ایم تا با آنها تجدید عهد کنیم برای خدمت صادقانه و جهاد گونه به مردم.

IMG_0694 copy

ایشان با بیان اینکه به هر میزانی که مردم را نسبت به نظام امیدوار نگه داشته ایم و رضایت آنها را تأمین کرده ایم به همان میزان راه شهدا را رفته ایم، افزود: اگر می خواهیم راه شهدا را ادامه دهیم  فقط ذکر از آنها کافی نیست باید به مردم خدمت کنیم. بین خود و خدا فکر کنیم عبارت ارباب رجوع را ملاحظه داریم یا نه؟ آیا مردم را واقعاً ارباب خود می دانیم؟

IMG_0744 copy

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس در بخش دوم سخنان خود به نامگذاری سال ۹۳ توسط مقام معظم رهبری (مدظله) به نام « سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» اشاره نمود و افزود: نکته قابل توجه در شعار امسال، ویژگی های برشمرده شده برای اقتصاد و فرهنگ است یعنی عزم ملی و مدیریت جهادی.

ایشان ادامه داد: اگر کلید واژه های فرهنگ و اقتصاد در سخنان رهبر معظم انقلاب را رصد کنیم، عبارت های تهاجم، شبیخون، ناتو و جنگ فرهنگی و نیز جنگ اقتصادی را می بینیم و عبارت جهاد در مدیرت یعنی که ما واقعاً وارد یک جنگ تمام عیار در بحث فرهنگ و اقتصاد شده ایم و باید جهاد گونه به مقابله برویم.

عضو کمیسون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به اجرای قانون فاز دوم هدفمندی یارانه ها نیز اشاره کرد و گفت: عزیزان! بدانید بخواهیم یا نخواهیم سال ۹۳ سال سرنوشت سازی برای ماست. با اجرایی شدن این قانون فشار مضاعفی به مردم وارد خواهد شد و در این شرایط سخت ما مسئولین هستیم که باید به مردم کمک کنیم و چاشنی این انبار باروت نباشیم.

IMG_0692 copy

آقای حاجی در پایان سخنان خود خطاب به مدیران حاضر در جلسه گفت: بودجه گرفتنی است، تلاش کنید سهم شهرستان را از دستگاه های استانی دریافت کنید، سفیران خدمت را جدی بگیرید و انشاءاله امسال سال تمام شدن واجرایی شدن مصوبات باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *