آخرین اخبار

حاجی: در جبهه نیز هر وقت کار سخت می شد توسل ها به سمت حضرت زهرا (س) می رفت

اولین جلسه شورای اداری شهرستان شاهین شهر و میمه در سال ۹۳ همانند سال گذشته با پیشنهاد نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی به جهت بهره وری از زمان و عدم صرف وقت برای دیدار نوروزی  مدیران در روز های کاری ایام نوروز ، ساعت ۱۰ […]

اشتراک گذاری
16 فروردین 1393
کد مطلب : 13243

IMG_9968 copy

اولین جلسه شورای اداری شهرستان شاهین شهر و میمه در سال ۹۳ همانند سال گذشته با پیشنهاد نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی به جهت بهره وری از زمان و عدم صرف وقت برای دیدار نوروزی  مدیران در روز های کاری ایام نوروز ، ساعت ۱۰ روز سه شنبه ۱۳۹۳/۱/۵در اولین روز کاری سال در جوار گلزار شهدای شاهین شهر برگزار شد.

آقای حاجی در سخنانی ضمن تبریک سال ۹۳ به مسئولین و مدیران شهرستان شاهین شهر و میمه تشکیل این جلسه را در کنار شهدای عزیز دارای پیام عنوان و افزود: در کنار مزار شهدا گرد آمده ایم که برای ما پیامی در بر دارد و آن این است که با این شهدا باید تجدید عهد کینم و میثاق ببندیم چرا که آنها عزیزترین سرمایه خود را که جان آنهاست تقدیم نظام و انقلاب کردند.

ایشان ضمن تأکید بر ادامه عملی راه شهدا افزود: باید کاری کنیم که شرمنده خانواده شهدا نشویم. عملکرد ماها میزانی برای نظام است در چشم مردم. باید مواظب باشیم رفتار ما با همه شرایطی که وجود دارد نباید از سر غرور باشد.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی مردم دار بودن مدیران را یک اصل مهم دانست و ادامه داد: مردم اگر درست در جریان مسائل کشور قرار گیرند پای کار می ایستند.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم در بخش دیگری از سخنان خود به نام گذاری سال ۹۳ توسط مقام معظم رهبری (مدظله) به نام « سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» نیز اشاره کرد و گفت: امسال به نام هم فرهنگ و هم اقتصاد نامگذاری شده با دو ویژگی به میدان آمدن مردم و مدیریت جهادی.

ایشان با اشاره به شروع و پایان سال که ایام سوگواری شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) است افزود: در جبهه نیز هر وقت کار سخت می شد توسل ها به سمت حضرت زهرا (س) می رفت. این سال هم شرایط طوری است که ابتدای سال و انتهای سال ما با رمز یا زهرا (س) است.

IMG_9962 copy

عضو کمیسون برنامه بودجه و محاسبات مجلس بیشترین تحریم ها علیه کشورمان را تحریم در عرصه نظامی عنوان نمود و اظهار داشت: بیشترین تحریم ها در عرصه نظامی به ما تحمیل شد و بیشترین پیشرفت در عرصه نظامی برای ما حاصل شده است و امید وارم در سایر عرصه ها نیز بتوانیم با نگاه به درون مستقل شویم.

S1020019 copy

آقای حاجی در پایان به انتخاب جدید نماینده عالی دولت نیز اشاره کرد و ابراز امیدواری کرد با مدیریت ایشان مصوبات سفیران خدمت در سال ۹۳ اجرایی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *