آخرین اخبار

نماینده مردم شاهین‌شهر ومیمه/برخواردر مجلس به فارس خبر داد تحویل طرح «راهبرد ایران در مقابله با مصوبه پارلمان اروپا» به مجلس

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار از تهیه طرح دو فوریتی با عنوان «راهبرد جمهوری اسلامی ایران در مقابله با مصوبه پارلمان اروپایی» به مجلس خبر داد و گفت: این طرح فردا تحویل هیئت رئیسه مجلس می‌شود. حسین‌علی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: نمایندگان مردم در واکنش به صدور قطع‌نامه […]

اشتراک گذاری
16 فروردین 1393
کد مطلب : 13202
نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار از تهیه طرح دو فوریتی با عنوان «راهبرد جمهوری اسلامی ایران در مقابله با مصوبه پارلمان اروپایی» به مجلس خبر داد و گفت: این طرح فردا تحویل هیئت رئیسه مجلس می‌شود.

حسین‌علی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: نمایندگان مردم در واکنش به صدور قطع‌نامه مداخله‌جویانه پارلمان اروپا علیه ملت و نظام ایران طرح دو فوریتی تهیه کرده و فردا آن را به مجلس شورای اسلامی تحویل می‌دهند.

وی بیان داشت: در حال حاضر به همراه تعدادی از نمایندگان مجلس طرحی را با عنوان «راهبرد جمهوری اسلامی ایران در مقابله با مصوبه پارلمان اروپایی» تهیه‌ کرده‌ایم و در حال نوشتن در فرم مخصوص برای تحویل به مجلس شورای اسلامی در روز یکشنبه هستیم.

وی یادآور شد: این طرح دارای یک ماده واحده و هشت بند و یک مقدمه است که پاسخ دندان‌شکنی به اقدامات اخیر مداخله‌جویانه اروپاییان در سیاست‌های داخلی ایران است.

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس تصریح کرد: مطمئن هستیم این طرح با استقبال خوب نمایندگان مجلس مواجه خواهد شد و با قید دو فوریت به هیئت‌ رئیسه مجلس تحویل داده می‌شود.

وی عنوان کرد: بسیار مضحک است که اروپایی‌ها که با اختلافات زیاد داخلی خود که حتی باعث شکل‌گیری دو جنگ جهانی در تاریخ شدند و مردم سه قاره جهان را درگیر اختلافات و هوس‌های خود کردند و صدها نفر را به کام مرگ کشاندند، حال مدعی مدافع حقوقی بشر باشند.

حاجی‌دلیگانی با اشاره به یکی از بندهای قطع‌نامه شرم‌آور اخیر پارلمان اروپا مبنی بر دفاع از قاچاقچیان مواد مخدر افزود: دفاع کشورهای اروپایی از این کسانی که بذر مرگ و تباهی را در خانواده‌ها می‌کارند کاملاً حرکتی ضد بشری و ضد حقوق فردی و اجتماعی و علیه حیات انسان‌ها است.

وی در ادامه با بیان اینکه در این طرح از دولت یازدهم به طور جد خواسته‌ایم که در ارتباط‌های دیپلماسی و بین‌المللی با کشورهای اروپایی که نظر مثبتی به قطع‌نامه شرم‌آور اخیر علیه ملت ایران داده‌اند، تجدیدنظر کند.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه /برخوارخاطرنشان کرد: این طرح و بندهای آن در صورت تصویب، پاسخ دندان‌شکن و محکمی به یاوه‌گوی‌های اروپاییان علیه ایران خواهد بود.

ضمنا این خبر در :آنلاین ۱۱۰-خبر نامه دانشجویان-نیوز۱۱۰-حقوق نیوز-اعتدال-توحید نیوز-خبر فوری- نسیم سرخس-تابناک منتشر شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *