آخرین اخبار

تکرار/ نماینده مردم شاهین‌شهر ومیمه /برخوار در مجلس: مقابله با جنگ فرهنگی دشمن، با مدیریت جهادی ممکن است

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: برای مقابله با جنگ اقتصادی و فرهنگی دشمنان، باید با مدیریت جهادی و تفکر فرهنگی، قدم به میدان بگذاریم. حسین‌علی حاجی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان پیرامون پیام نوروزی مقام معظم رهبری اظهار کرد: صحبت‌هائی که مقام معظم رهبری بیان فرمودند، یک کتاب […]

اشتراک گذاری
15 فروردین 1393
کد مطلب : 13163

جهادی

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: برای مقابله با جنگ اقتصادی و فرهنگی دشمنان، باید با مدیریت جهادی و تفکر فرهنگی، قدم به میدان بگذاریم.

حسین‌علی حاجی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان پیرامون پیام نوروزی مقام معظم رهبری اظهار کرد: صحبت‌هائی که مقام معظم رهبری بیان فرمودند، یک کتاب جامع و نقشه راه کاملی بود برای تلاش و فعالیت نه تنها در یک سال بلکه برای سال‌های متمادی تمام انرژی و ظرفیت‌های کشور، استعدادها همه در این راستا  با هم ترکیب شوند و بتواند که در همین راستا شرایطی را به وجود آورد که در نهایت قدرتمند شدن کشور و رفاه مردم منجر شود.

وی افزود: در حال حاضر شاهد هستیم که در بعضی از ارگان‌ها و نهادها آن‌طور که باید دلسوزی در مدیریت‌ها نیست و در قالب مدیریت جهادی یک کار بسیار لازم و واجبی صورت گیرد.

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در سطح کلان و خاص مدیرانی داریم که می‌توانند به واقع با این شیوه جهادی کار کنند، بنابراین به نظر می‌رسد کسانی‌که نمی‌توانند با این شیوه حرکت کنند و باید جایشان را تغییر دهند تا افرادی با این طرز تفکر جهادی جایگزین شوند.

وی بیان کرد: مدیریت جهادی کاری به سلیقه افراد ندارد، می‌تواند سراسر از سلیقه‌ها در واقع نوع و شیوه عمل و کار باشد.

حاجی خاطرنشان کرد: مدیرانی در دولت گذشته یا دولت فعلی هستند که شیوه آنها جهادی است، ولی بخشی از مدیران این حالت را ندارند و طبیعی است که نمی‌توانند کشور را با این شرایط به پیش ببرند و این شرایط هم شرایط عادی نیست.

وی افزود: در حال حاضر دشمن در عرصه اقتصادی یک جنگی را علیه ما شروع کرده است و در عرصه فرهنگی هم همین‌طور، بنابراین در شرایط جنگی فعلی ما نیازمند نیروها و مدیرانی نیاز هستیم که با توجه به این شرایط بتوانند کارائی خود را با تفکر جهادی نشان دهند.

انتهای پیام/ ق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *