آخرین اخبار

آقای حاجی سال جدید را با ادای احترام به مقام شامخ شهیدان گرانقدر آغاز کرد

همانند سال های قبل اولین برنامه نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در اولین روز از سال ۹۳ حضور در گلزار شهدابود. آقای حاجی ساعت ۸ صبح ۱/۱/۱۳۹۳ در گلزار شهدای شهر خورزوق حضور یافت و ضمن ادای احترام به شهدای والا مقام در مراسم پر […]

اشتراک گذاری
10 فروردین 1393
کد مطلب : 13071

همانند سال های قبل اولین برنامه نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در اولین روز از سال ۹۳ حضور در گلزار شهدابود.

آقای حاجی ساعت ۸ صبح ۱/۱/۱۳۹۳ در گلزار شهدای شهر خورزوق حضور یافت و ضمن ادای احترام به شهدای والا مقام در مراسم پر فیض دعای ندبه که در جوار این شهیدان در حال برگزاری بود شرکت کرد و سال جدید را به اهالی این شهر تبریک گفت.

ایشان سپس به کانون فرهنگی و تربیتی فرزانگاندر شهر گز که ازنوجوانان و جوانان دختر بی سرپرست و بد سرپرست نگهداری می نماید رفت و از آنان دلجویی نمود.

در ادامه آقای حاجی به حسینیه حضرت ابولفضل(ع) شاهین شهر آمد و در جمع فریدنی های شاهین شهر حضور یافت و ضمن تبریک آغاز سال ۹۳ به آنان از کانون فرهنگی و هنری این حسینیه نیز بازدید نمود.

استماع سخنان رهبر معظم انقلاب (مدظله) و برگزاری جلسه ای جهت ایجاد اشتغال در منطقه برنامه دیگر عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در دفتر ارتباطات مردمی شاهین شهر بود.

آقای حاجی  سپس در گلزار شهدای شهر گز حضور یافت و به شهدای والا مقام این شهر ادای احترام نمود و در نماز عبادی سیاسی جمعه شهر گز نیز شرکت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *